Bugünkü İncil’in bir şekilde yanlış bir isim olduğunu veya bugün dünyamızda olup bitenlerin doğru ve doğru bir portrayi olmadığını biliyorum. Ancak çeşitli farklı konularda bazı doğru gerçekler var. Özellikle ne olacak. Hiçbir şekilde Yahudi karşıtı değilim, Kaliforniya’da Yahudilerle büyüdüm. Ancak İsraillilerin Filistinlilere, Suriyelilere, Mısırlılara, İranlılara yaptıklarının uzun tarihi ve bu liste iğrenç, nefret, kötü ve şeytani olmanın ötesinde. Gerçeğe uyandığımda, gerçek gerçek araştırmalarla ortadaki tüm sorunların tek bir ulustan geldiği ortaya çıktı. İSRAİL.

Vahiyler bölüm 2, ayet 9: Eserlerini, sıkıntılarını ve yoksulluğu biliyorum (ama sen zenginsin) ve onların Yahudi olduklarını ve olmadıklarını, ancak Şeytan’ın sinagogu olduklarını söyleyen küfürlerini biliyorum.

Vahiyler bölüm 3 ayet: Şeytan havrasından olanları, Yahudi olmadıkları halde Yahudi olduklarını iddia eden ama yalancı olanları yapacağım – onları gelip ayaklarının dibine indireceğim ve seni sevdiğimi kabul edeceğim . “

İsrail’de sorun yahudiler değil ama İsrail’i kim yönetiyorsa SORUN OLDU. İntikam peşinde olan bir Tanrı gibi dinlerinin bazı yönlerine dair muhafazakar görüşlerinden bazılarıyla ilgili bir sorunum var, ancak hangi dinin fanatiği olmadığı. İsrail’i kontrol edenler bu fanatikleri savaş için kullanıyor. İsrail, jeopolitik nedenlerle toprakları Filistinlilerden çeliklemek için Amerikan ve İngiliz ordusunun yardımıyla Rothschild parasıyla yaratıldı. Şimdi bazı insanlar İsrail’deki Yahudilerin semitik olmadığını, Avrupalı ​​olduklarını ve sadece tarihte Yahudiliğe döndüklerini söylüyor. Bunda yanlış bir şey yok ama birileri kendilerine ait olmayan bir toprak olduğunu iddia ettiğinde ve ardından soykırım yaptığında ve oradaki yerli halk için kendi evlerinde toplama kampları kurduğunda yanlış bir şey. Kendilerini TANRI SEÇİLMİŞ olarak görüyorlar. Tanrı’nın seçtiği işlere bir göz atalım.

r / komplo - Ve İsrail'deki kaosla ilgili olarak unutmayalım: Vahiyler Kitabı: YAHUDİ OLMAK İSTEYENLER ANCAK DEĞİLDİR
r / komplo - Ve İsrail'deki kaosla ilgili olarak unutmayalım: Vahiyler Kitabı: YAHUDİ OLMAK İSTEYENLER ANCAK OLMAYANLAR
r / komplo - Ve İsrail'deki kaosla ilgili olarak unutmayalım: Vahiy Kitabı: YAHUDİ OLMAK İSTEYENLER ANCAK DEĞİLDİR
r / komplo - Ve İsrail'deki kaosla ilgili olarak unutmayalım: Vahiyler Kitabı: YAHUDİ OLMAK İSTEYENLER ANCAK OLMAYANLAR
r / komplo - Ve İsrail'deki kaosla ilgili olarak unutmayalım: Vahiyler Kitabı: YAHUDİ OLMAK İSTEYENLER ANCAK DEĞİLDİR

TANRI’NIN SEÇİLMESİ Hayır. Satantic, yozlaşmış, kan şehvetine sahip küreselci kabalin işi. Bunu her yıl veya birkaç yılda yapıyorlar. Sadece Filistin’de son 70 yıldır İsrail yüzünden cehennemde yaşayan masum insanlar. Tüm orta doğu ile birlikte.

Youtube’da ve özellikle ana akım medyada görmediğiniz daha fazla bilgi ve gerçek haberler için şu adrese gidin: alternativenewsvideos.com

23 Comments

1. Mardin merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım 16-05-2021 20:12:32

2. Ankara merkezden ben Aylin. Merhabalar siten inan ki mükemmel, face de paylaştım 17-05-2021 01:18:18

3. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

4. Erzincan merkezden ben . Merhabalar paylaşımın valla çok güzel, sağolun 20-05-2021 03:12:39

5. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Ve İsrail’deki kaosa gelince de unutmayalım: Vahiy Kitabı: İDDİA EDENLER . Mrb sayfa harbiden güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 268

6. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-05-2021 14:35:31

7. Selam sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, sağolun

9. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım inanki hayran edici, sağolun 25-05-2021 20:46:57

10. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

11. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

12. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Mrb sayfanız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Van merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, şukuladım 11-06-2021 05:09:21

15. Selam web siten cidden hayran edici, face de paylaştım

16. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

17. Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Ve İsrail’deki kaosa gelince de unutmayalım: Vahiy Kitabı: İDDİA EDENLER ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 240

19. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Kütahya merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa cidden mükemmel, face de paylaştım 15-07-2021 10:00:21

21. Kırıkkale merkezden ben hatice. Mrb sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım 16-07-2021 22:40:49

22. Bu konu : ” Ve İsrail’deki kaosa gelince de unutmayalım: Vahiy Kitabı: İDDİA EDENLER ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , memo – 408

23. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link