Kategoriler
Genel

Vegas çekimi hakkında bu yazıyı buldu, ilginç buldu

İlgi Alanları:

(Bu liste uzun isimler nedeniyle takip etmek biraz zor. Bu grafik: http://www.businessinsider.com/a-whos-who-of-the-saudi-royal-family-2015-2 Kimin kim olduğunu açıklamana yardımcı olacak.

Kral Abdülaziz İbn Suud (Kral Suud. Ölen): Suudi Arabistan Kralı (1932-1953)

Kral Abdullah bin Abdülaziz El Suud (merhum): Kral Suud'un 5. oğlu. Suudi Arabistan Kralı, 2015 yılında ölene dek.

Salman bin Abdülaziz Al Saud (Bundan böyle Kral Salman): Suudi Arabistan Krallığı'nın (KSA) kralı. Ölen Kral Abdülaziz İbn Suud'un 8. oğlu.

Muhammed bin Salman (Bundan böyle Taç Prens Muhammed): Kral Salman'ın oğlu. Şu anda Kral Salman'ın ardından kral olma çizgisinde.

Muqrin bin Abdülaziz (Eski Taç Vekil Prens. Bundan böyle Muqrin): Ölen Kral Abdülaziz İbn Saud'un 9. oğlu. Kral Salman, kral olarak taç giymeden önce ölmüş olsaydı, kral olarak sıradaydı. Mansour bin Muqrin bin Abdulaziz Al Saud BABASI IS! MAN, 11/5/2017 tarihinde HELİKOPTÖR KREMİNDE Öldü.

Mansur bin Mukhur bin Abdulaziz Al Saud (Bundan böyle Mansour): Mukhur bin Abdulaziz'in oğlu. Suudi Arabistan Krallığı tahtındaki başarısız darbenin yapıldığı gün olan 11/5 / 17'de öldü.

Alwaleed bin Talal (Bundan Sonra Talal): Milyarder işadamları. Kral Suud'un Torunu. DNC, Clinton, Podesta ile ilişkileri var. Yolsuzluk nedeniyle 11/4/2017 Tutuklandı. Las Vegas'taki Mandalay Körfezi'nde Four Seasons'ın sahibi (Four Seasons, Mandalay Körfezi'nin en üst katlarını kaplar) Twitter'da ve diğer yüksek teknoloji silikon vadi şirketlerinde hisse sahibi. Geçmişte Trump ile kavga etti.

Bunun bir ağız dolusu isim olduğunu biliyorum, ama yanımda ol. Sadece 4 ismi hatırlayın: Salman, Muhammed, Mukrin ve Mansour.

Başkan Trump'ın 2017 yılının Mayıs ayında Suudi Arabistan'ı nasıl ziyaret ettiğini hatırlıyor musunuz? Kral Salman tarafından ne kadar sıcak karşılandığını hatırlıyor musunuz? Ben yaparım. Bir gösteri oldu. Neden bu kadar sıcak karşılandı? Sonuçta, Başkan Obama'nın resepsiyonu … biz söylemeliyiz, büyükten az. Trump’ın ziyaretinden sonra Suudi Arabistan’ın politikalarında daha açık olmaya başladığını hatırlıyor musunuz? Kadınlar şimdi oraya gidebilir. Suriye isyanının nasıl sessizleştiğini farkettiniz mi? Ziyaretten sonra DAEŞ'in ne kadar çabuk kırıldığını fark ettiniz mi? Suudi Arabistan neden birden bire NYSE’de petrol şirketlerini almak istedi? Buna ne sebep olmuş olabilir?

Buna cevap vermek için biraz geriye bakmalıyız. 2010 yılına geri dönelim.

Her şey dağılmaya gider. Gördüğün gibi, Suudi Arabistan Kindom'u (KSA) her zaman servet ve refah için engin benzin rezervlerine güveniyordu. Ve onlar acımasızdı. OPEC'in. Benzin karteli. OPEC’in, hükümetleri ezmek, fiyatları değiştirmek, kaynakları kontrol etmek ve fon faaliyetlerini yürütmek için gücünü kullandığı tarih boyunca kaç kez satamazsınız. Eğer hiç uluslararası bir kabadayı grubu olsaydı, OPEC oydu. Ve bu örgütün başında güçlü KSA oldu.

Sonra çatlama patlaması geldi. Birden dünya artık OPEC'in insafına kalmadı. Bu onları tedirgin etti. Böylece her zaman yaptıklarını yaptılar. Daha fazla petrol çıkarıp, gaz fiyatını on yıllar içinde en düşük seviyeye indirdiler. Amaçları neydi? Bu fracking işlerini iflas etmek. KSA zengindir. Çok zengin. İnanıyorlardı, sadece gaz fiyatlarını inanılmaz derecede düşüreceğiz ve tüm bu alaycı iş başlangıçları parçalanıncaya kadar zararı alacağız. Gazın 2013-2016 yılları arasında ne kadar ucuza geldiğini hatırlıyor musunuz? Çok saçma, değil mi? Fakat hesaba katmadıkları şey, fracking'in ne kadar ucuza geldiği idi. Bu işlerin çoğu iflas etmedi. Böylece başka bir adım attılar. Dünyayı dolandırmanın çevre için kötü olduğuna ikna etmek. Bu yüzden lobilere lobiler soktu ve Demokrat partiye fon sağladılar. Niye ya? Çünkü solcu genellikle HERHANGİ ve TÜM çevresel düzenlemeleri destekleyenlerdir. Fracking'in geçirdiği tüm yasal savaşları hatırlıyor musunuz? Kahretsin, çoğu mavi eyalette hala yasa dışı. Suudilerin neden Clinton kampanyasına bu kadar para bağışladıklarını anlıyor musunuz? CENNET kazanmayı tercih etti ve eğer kazanırsa, kıçınızı yasa dışı bırakan fracking listesinin başında olacağına bahse girerek bizi arap yağına bağımlı hale getirebilirsiniz. Ama … bu da işe yaramadı. Fracking devam etti. Ve sonra, bir gerçeklik fırtınası onlara sert vurdu.

Gördüğünüz gibi, KSA Kuzey Amerika'daki toplam şeyl rezervlerinin miktarını büyük ölçüde küçümsemişti. Bu şeylerin çoğunun var olduğu hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Eğer rezervler on yıl içinde kurursa, belki de atabileceklerini düşünüyorlardı. Ama hayır. En az 50 yıl boyunca bize tedarik edecek kadar şeylimiz var. Hmmm … büyük sorun.

Öyleyse, eğer Kral Salman iseniz, ne yaparsınız? Yapabileceğin tek bir şey var. Petrol üretimine güvenmekten vazgeç ve varlıklı kalmak için var olan serveti kullanmaya çalış. Ticaretini, sadece petrol ihracatından fazlasını içerecek şekilde modernize etmek. Tüm endüstriyel bir ülkeyi sıfırdan inşa etmeleri gerekecekti. Bunu yapmak için ABD'nin yardımına ihtiyacı vardı. Ve Başkan Trump'ın girdiği yer orası.

Gördüğün gibi, Mayıs 2017’de Trump ve Kral Salman (ve oğlu Muhammed) arasındaki toplantı sadece başka bir toplantı değildi. Bir iş toplantısıydı. Kral Salman Trump'tan yardım istedi. Trump, vermeye istekli olmaktan çok daha fazlaydı (NYSE'deki petrol şirketlerini listelemek gibi), ancak yardımının bir bedeli vardı. Serbestleşme ve yasadışı fonlamanın durdurulması. Amerikan siyasetine artık katkı yok. Artık teröristlere ve kıymık gruplarına fon sağlamak yok. Anlaşmayı Kral Salman aldı. Birdenbire kadınların araba kullanmasına izin verildi. IŞİD geri çekiliyordu. Suriyeli isyancılar aniden mühimmat tükendi. Yuppi. Bu noktaya kadar hepsi iyi.

Şimdi kötü geliyor

KSA’daki tüm telif hakları bunun içinde değil. Bir zamanlar sahip oldukları gücü kaybetmekten hoşlanmazlar. Daha da kötüsü, liberal olmak istemiyorlar. Şimdi Kral Somon'a kızışmaya başladılar. Ona karşı komplo kurmaya başlarlar. Bu hareketin ön saflarında önceki Taç Vekil Prensi Muqrin ve oğlu Mansour'dan (11/5/17 helikopter kazasında öldürülen adam) başka bir şey yok.

1 Ekim 2017. Mandalay Koyu'nun en üst katları Mandalay Koyu değil, milyarder Talal'ın sahibi olduğu Four Seasons. O gece o kattan kim işgal etti? Nerede olduğunu hatırlayamıyorum, ama tüm katın o hafta için ayrıldığını duydum. Şimdi, Suudi telif hakkı olmasaydı kimse bunu yapmazdı. Bundan emin değiliz, ama benim tahminim Taç Prens Mohammad. Kral Salman olmadığını biliyoruz, çünkü o sırada Rusya'daydı. https://www.theguardian.com/world/2017/oct/05/saudi-russia-visit-putin-oil-middle-east

Plan taç prensi çıkarmak. Öyleyse Kral Salman'ı öldür. Kral ve Taç Prens öldüğünde, sıradaki kim? Evet. Eski Milletvekili Taç Prensi Muqrin. Bu nedenle, bazı terörist saldırıları için silah almak isteyen teröristler olarak poz vererek, silahları ölüm ekibine teslim etmeleri için CIA veya FBI’ya yöneldiler. Onların asıl planı, anlaşmadan hemen sonra merdivenleri tırmanmak ve üstlerindeki katlarda VIP'yi öldürmektir. Bu yüzden silah kasası 32. kattaydı. Öldürmeye başlamak için sadece birkaç merdiven çıkmaları ya da asansörü biraz kaldırmaları gerekirdi. Şimdi, işte o gece olanlar:

Paddock, silahları tedarik eden irtibat kişisidir. Öncesinde birkaç suikastçıyla karşılaşıyor (unutma, çekim 10: 05'te başlıyor). Bu noktada, Paddock bunun bir silah anlaşması olduğunu düşünüyor. Sadece birkaç dergi yüklenir. Sadece müşterilere odayı nasıl yükleyeceklerini göstermek istiyor… vb. Bilmediği şey, avans ekibinin zemini emniyete almak için gönderildiği. Zemine bir giriş noktasının dışındaki herkesin barikatlı olacağı (Campos'un engellenen kapılardan şüphelenmesi nedeniyle hayati öneme sahip olması çok önemlidir) Barikatın sebebi, saldırı başladığında, suikastçilerin emin olmak istemeleridir. yetkilileri en üst kata ulaşmak için mümkün olduğunca engellemek.

2. CIA / FBI (ya da Trump'ın kendi zekası) gerçekleşmek üzere olan suikastın rüzgarı aldı. Suikastçilerin toplanması için hemen harekete geçildi. Unutma, burada bir suikast ordusundan bahsediyoruz. Bir Jack Ruby çekerek 30 silahlı koruma tarafından korunan bir Taç Prensi öldüremezsin. Toplamda en az 20 suikastçi tahmin ediyorum.

3. Suikastçilerin bilmediği şey, prensin Vegas'taki gece hayatının tadını çıkarmak için kendini normal bir adam olarak gizlediği idi. (Suudi prenslerinin bunu yaptığı biliniyordu) Mandalay'dan uzaklaştı ve Tropicana'da bazı kartlar oynuyordu. FBI (ya da başka bir kurum) suikast planını öğrenir öğrenmez Tropicana'ya saldırdı ve prens'i çıkardı. Video burada görülebilir. https://www.youtube.com/watch?v=YVHmshtmDqo Onu kumarhaneden çıkardılar ve alınacak en yakın helikopter pistine kadar eşlik ettiler. AMA, yolda, birkaç suikastçiden biraz dirençle karşılaşıyorlar. Dolayısıyla havaalanındaki itfaiye. Sonunda helikoptere yapar ve çırpılır.

4. Bu arada, FBI olabildiğince çok suikastçı topladı. Birkaç yan kolları ile silahlı. Henüz tüfekleri yok çünkü Paddock'la buluşma henüz gerçekleşmedi. Dolayısıyla rastgele o gece çeşitli kumarhanelerde ateş açıyor. Birkaçı öldürüldü. Bu yüzden Laura Loomer örtülü ölü insanların videoları. https://www.youtube.com/watch?v=6oxAZIpSUuM

5. Halen Paddock'un odasında bulunan suikastçiler bir telefon alır. Prens'in yukarıdaki süitinde olmadığı söylenir. Tropicana'dan eşlik edildiğini. Paniklemeye başlarlar. Taç prensi öldürmek için bu arsada yakalanırlarsa, sadece ölüler değil, işverenleri de öldü. Bir plan yaptılar. Paddock'u öldürecekler ve aşağıdaki kalabalığa ateş etmeye başlayacaklar. Onu deli bir silahlı tüfek yapacaklar. Böylece Paddock'u öldürdüler. Pencereyi kırdılar. Bir tüfek aldılar ve aşağıdaki kalabalığa ateş etmeye başladılar. Birkaç mag sonra, diğer maglerin yüklenmediğinin farkındalar! Kutsal lanet Yeniden yüklemeye olabildiğince hızlı başlarlar. Bu yüzden yangın patlamaları arasındaki ortalama süre 40 saniyenin üzerindedir. Bunlardan biri bir fikir edindi. Diğer odaya gidip pencereyi kırayım ve yakındaki bir havaalanındaki yakıt tanklarında ateş etmeme izin verin. Bu, polisi Mandalay'dan uzaklaştırır ve kaçabilirler. Bu yüzden o gider ve sadece bu girişimi. Ne yazık ki tanklar patlamıyor. Bu sırada, İsa Campos kapıyı çalıyor. Bu yüzden sadece onu boşaltıyorlar. Bu yüzden (sözde) kapıdan 200 atış var. Campos ölümcül bir vuruştan kaçar ve güvenlik çağrısı yapar.

6. Artık suikastçiler sinirleniyor. Oteldeki birinin birinin ateş ettiğini bildiğini biliyorlar. Olabildiğince ateş ederler. Bu baraj biter bitmez, koşuyoruz. Ancak swat ekibi kapıyı çalmaya başladı. Kahretsin. Suikastçılar berbat olduklarının farkındalar. Yani ilki kendini vuruyor. (Bu, sonunda duyduğunuz tek çekimlerin ilkidir). İkinci suikastçi pek emin değil. O ölmek istemiyor. Böylece 10 saniye cesaret topladıktan sonra, kendini de vuruyor.

7. SWAT ekibi bir araya gelerek 3 ceset bulur. Soru sormaya başlarlar. Fakat FBI zaten orada olduğu için (hatırlar, prensi çıkardılar) devraldılar. Durumu çabucak değerlendiriyorlar. Etkilerini anlarlar. Suikastçilerin cesetlerini çıkardılar, orada yatan Paddock'un bir fotoğrafını çektiler ve anlatılarını sağlamlaştırmak için 4chan'a bıraktılar.

8. Padoksu patsy yapılır. Niye ya? Çünkü ölümlerden Suudi suikast girişiminde başarısız olsaydı, eğer FBI / CIA 58 masum insanı öldüren silahları sağladıysa (varlık olduğundan beri Paddock'u saymazsa), iki şey olacaktı. Birincisi, Suudi Arabistan ile savaşa girmemizi isterdik. Ve Paddock’un çalıştığı örgütlerden ikisi, tamamen sökülecekti.

3 veya 4 Kasım'da bir füzenin Suudi ordusu tarafından ele geçirildiğini biliyoruz. Muhtemelen bu, Kral Salman karşıtı grubun nihai çabasıydı. Bu onu öldürmek için yaptıkları son hendek çabasıydı. VEYA, Kral Salman'a suikast girişiminin misillemesinde herkesi bir araya getirme bahanesi verecek şekilde ayarlandı. MASSIVE baskınlarının ve Suudi prenslerinin toplanmasının 5. sırada gerçekleştiğini biliyoruz. Bütün bu insanların Salman / Muhammed karşıtı olduklarını garanti ederim. Ve kim az önce öldürüldü? Evet. Mukrin oğlu Mansour. Mansour'un ölümü misilleme oldu. Bundan şüphem yok. İdam edildi.

Tamam, şimdi bu oldu, sırada ne var? Şey, benim tahminim, son on yıldır Suudi Arabistan'dan gelen tüm fonları öğreneceğimiz olacak. DNC'ye bağlantılarını gösterecektir. Orta Doğu’daki kargaşanın kökünde olduklarını öğreneceğiz. Sonra hepsi yürütülür.

“Vegas çekimi hakkında bu yazıyı buldu, ilginç buldu” için 59 yanıt

Rize merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 22-12-2019 13:06:59

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım 08-01-2020 00:42:24

Van merkezden ben doruk. Slm web siten gerçekten çok güzel, şukuladım 08-01-2020 12:48:04

Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım 13-01-2020 16:14:43

Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, sağolun 20-01-2020 20:51:40

Çorum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-01-2020 20:51:55

Yozgat merkezden ben gaye. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 20-01-2020 20:52:23

Mardin merkezden ben ziya. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-01-2020 20:52:42

Kocaeli merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-01-2020 20:52:51

Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 22-01-2020 05:46:01

Tekirdağ merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten vallaha çok iyi, face de paylaştım 22-01-2020 15:59:43

Çorum merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım 22-01-2020 15:59:51

Çankırı merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-01-2020 15:59:57

Burdur merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, sağolun 22-01-2020 15:59:59

Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 14-02-2020 10:59:51

Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-02-2020 18:21:07

Nevşehir merkezden ben Emine. Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-02-2020 21:01:21

Burdur merkezden ben ahmet. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-02-2020 09:12:59

Hakkari merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-03-2020 16:46:31

Ordu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-03-2020 03:22:27

Çanakkale merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2020 12:14:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir