Solunum cihazlarının insanların hayatlarını kurtarmak için tasarlanmadığı oldukça açık, çünkü onları kullananların %80’inden fazlası ölüyor.

O zaman onlar ne için? Bana öyle geliyor ki, muhtemelen hastanenin HVAC sistemi aracılığıyla insanların mikroplarını yaymasını engellemek için kullanılıyorlar, ki bu hastane için hasta hastaları tedavi etmekten daha önemli görünüyor.

Düşünceler? Kendilerine bu kadar yüksek bir ölüm oranı bağlıyken neden insanları bu şeylere takmaya devam ediyorlar?

21 Comments

1. Muş dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 304

2. Kastamonu dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 330

3. Bu konu : ” Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar ” çok güzel. Mrb sayfan inanki iyi, saolun , memo – 189

4. Selam herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. Iğdır dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, saolun , ziya – 331

6. Muğla dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, tebrikler , Hasan – 159

7. selamun aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Bu konu : ” Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler , emin – 351

9. Ardahan dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . Selamlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , memo – 146

10. Bu konu : ” Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, sağolun , ali – 19

11. Bartın merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun 31-08-2021 18:00:52

12. Kırklareli dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 221

13. Denizli dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . Selamlar siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 372

14. Karabük dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 473

15. Bu konu : ” Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 484

16. Bilecik merkezden ben gaye. Selam herkese web siten inanılmaz mükemmel, tebrikler 12-09-2021 20:16:59

17. Sakarya dan kimler var. Ventilatörler asla insanları hayatta tutmak için tasarlanmamıştı. Yalnızca gerçekten hastalanmayı durdurmak için kullanılıyorlar . selamun aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, saolun , ali – 26

Write A Comment