Yozlaşmış bir hükümeti aç bırakmak için ne gerekir? Onları finanse etmeyi bırak

Küçük işletmelere nakit ödeme yapın. Benzer düşünen insanlarla gelir vergisi ve düşük emlak vergisi olmayan eyaletlere gidin.

Çoğunluk gerektirmez. Sadece %20’miz reddetseydi, hepimizi hapse atamazlar. Hepimiz vergilerimizi ödemeyi bırakalım.

Author

38 Comments

1. Malatya dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Slm paylaşım gerçekten güzel, tebrikler , Aylin – 421

2. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. Selamlar siten valla çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 385

3. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki çok iyi, tebrikler , ziya – 251

4. Konya dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Merhabalar siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , emin – 229

5. Hakkari dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 432

6. Adana dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 346

7. Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım

8. Erzincan dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 349

9. Erzurum merkezden ben ziya. Selam sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 01-06-2021 15:52:51

10. Kayseri merkezden ben Emine. Selam web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 09:24:07

11. Van merkezden ben mehmet. Slm siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 23:14:43

12. Osmaniye merkezden ben doruk. Slm siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 05-06-2021 16:25:19

13. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

14. Bilecik dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . selamun aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, sağolun , emin – 86

15. Karaman dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Slm web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım , – 444

16. Batman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 18-06-2021 17:24:56

17. Bingöl merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 14:30:33

18. Ankara merkezden ben memo. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun 22-06-2021 20:13:34

19. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun

20. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, sağolun , Hasan – 156

21. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 86

23. Aydın dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Merhaba web siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , doruk – 115

24. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 136

25. Bayburt dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Selam web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler , gaye – 23

26. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 404

27. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 208

28. Karabük dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Merhaba herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 455

29. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 18-08-2021 18:46:28

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 114

31. Aydın dan kimler var. Vergi Ödemeyi Durdur . Selam bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 126

32. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 124

33. Trabzon merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-09-2021 07:58:28

34. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” Vergi Ödemeyi Durdur ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 85

36. Mersin merkezden ben memo. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2021 12:24:18

Write A Comment