Kategoriler
Genel

Veri Komisyoncuları: Kolluk Kuvvetleri Soruşturmaları Desteklemek İçin Yanlış Verilere Nasıl Güveniyor?

“2009 yılında tutuklandım. Gözaltı / Tahvil Duruşması sırasında, bu davada hükümeti temsil eden kovuşturma avukatı beni birden fazla sahte kimlik kullandığım iddiasının yanı sıra sahte bir kimlik kitine sahip olmakla suçladı.

Bu bilgi açıkça yanlıştı ve sulh hakimi beni bir bağı reddetmek için etkileyen ikna edici bir faktör oldu. Bu konuyu kamu savunmacımla görüştükten sonra savcıya bu iddiayı destekleyen kanıtlar üretmek için dilekçe verdik. Savcılığın verdiği bilgiler Accurint’ten geldi. “

daha fazla oku

“Veri Komisyoncuları: Kolluk Kuvvetleri Soruşturmaları Desteklemek İçin Yanlış Verilere Nasıl Güveniyor?” için 7 yanıt

Ordu merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-07-2020 23:21:33

Eskişehir merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-07-2020 00:36:31

Kayseri merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım 26-07-2020 23:26:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir