Kategoriler
Genel

VETERAN GAZETECİ: FAKE HABERLERİ ve PROPAGANDA RAPORLARI COVID-19 salgını ateşledi

https://www.thedailyfodder.com/2020/06/op-ed-flawed-reporting-fueled-covid-19.html

Herhangi bir haydut rejimin olgunlaşması, kötü bilginin ve kötü düşünmenin taşınmasına dayanır. Paranoyayı durdurarak, güvensizlikten yararlanırlar ve politikalarını desteklemek ve kitleleri boyun eğdirmek için kötü politikaları teşvik ederler. Dogmatik gündemlerini destekleyen kamuoyu formüle etmek için dünya çapında bilgi sistemlerinden yararlanırlar. Kriz sömürüsü yoluyla, kendine güvenen bağımsızlığımızı azaltmak için bağımlılık yaratırlar.

Her muhabir Komünistlerin bir Grimm Masalını doğru bir şekilde yeniden anlatmaya güvenilemeyeceğini bilir. Yine de liberal medya korsanları bir suçlama oyunu oynadı. Raporları, ikinci el bilgilerin yeniden üretilmesinden oluşuyordu. Çin’in çarpık haber verilerini aldılar ve COVID krizini Trump yönetimini eleştirmek için sol görüş ve projeksiyonlar forumuna dönüştürdüler.

İnsanlar farklı haber kaynaklarının sayısız görüşlerini ve ölümlerdeki çok sayıda tutarsızlığı sorgulamaya başladığında, liberal politikacılar ve haber kuruluşları, Hastalık Kontrol Merkezlerindeki bütçedeki sert kesintiler için Trump yönetimini yanlış bir şekilde suçlayarak kamuoyunu ihmallerinden uzaklaştırdılar. Önlemenin salgın önleyici iş gücü. Yine de, bir muhabir CDC’nin Küresel Sağlık Merkezi direktörünün sürekli doğru olmadığını söylemedi.

Aldous Huxley, “Gerçekler yok sayıldıkları için var olmayı bırakmazlar.” Çin bu virüsü, Pekin bunu ortaya çıkarmak zorunda kalana kadar sakladı. Çin’den tedavi hakkında gerçekleri almak aylar aldı. Şiddetini öğrendiğimizde, bir salgın haline gelmişti. Medya, gerçek gerçekler ortaya çıkana kadar güvenilmez kaynaklardan yarı gerçekleri bildirdi. O zamana kadar bir melankolik için çok geç oldu, çünkü Trump’ın var olduğunu bilmediği bir şeye tepki göstermediği için itibarsızlaşmak için solla birlikte çalışmışlardı. Çin’in örtbasını Amerika’nın dünya için çözmesi gereken bir soruna dönüştürdüler.

https://www.thedailyfodder.com/2020/06/op-ed-flawed-reporting-fueled-covid-19.html

“VETERAN GAZETECİ: FAKE HABERLERİ ve PROPAGANDA RAPORLARI COVID-19 salgını ateşledi” için 10 yanıt

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 03:26:02

İstanbul merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-06-2020 08:50:09

Erzincan merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-06-2020 10:55:45

Kocaeli merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-07-2020 10:52:12

Konya merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-07-2020 13:22:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir