SS: Veteriner (evcil hayvan doktoru) bir komplo teorisine sahip: Coronavirüs’ün kedileri ve şimdi köpekleri etkileme yeteneğiyle – ve kaç evcil hayvan sahibinin “kürk bebekleri” için her şeyi yapacaklarını – evcil hayvanların öldüğü bildirildiğini düşünüyor Coronavirus (henüz yok), evcil hayvanlarını korumak için atış yapmak için evcil hayvan sahiplerinden kamuya açık bir salgın olacak. Ve elbette iyi farmasötik karlar için, kedilere, köpeklere ve muhtemelen gerbillere, kuşlara ve hatta akvaryum balıklarına ihtimalden daha fazla atış yapmak için önleyici bir serum oluşturulacaktır.

Author

101 Comments

1. Kars merkezden ben doruk. Mrb web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-04-2020 09:44:15

2. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-04-2020 12:06:05

3. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 29-04-2020 13:20:29

4. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 30-04-2020 12:17:36

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Bartın merkezden ben banu. Selamlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 08:19:55

10. Edirne merkezden ben banu. Mrb paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 10:44:41

11. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:44:46

12. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. selam arkadaşlar web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım

14. Muğla merkezden ben ali. Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler 14-05-2020 10:45:05

15. Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

16. selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

17. Afyon merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:45:19

18. selam arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Merhaba web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

20. Bursa merkezden ben Aylin. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 25-05-2020 17:28:52

21. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

22. selamun aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. Kilis merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 05-06-2020 00:01:36

24. Gümüşhane merkezden ben ziya. Slm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-06-2020 06:02:28

25. Muş merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2020 20:02:41

26. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 17-06-2020 16:38:11

27. Gaziantep merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun 19-06-2020 00:14:17

28. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

30. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 09-07-2020 00:06:53

31. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, twitter da paylaştım 14-07-2020 15:19:58

32. Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler

33. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-07-2020 04:20:49

34. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım

35. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, sağolun 04-08-2020 11:55:49

36. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

37. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-08-2020 17:26:55

39. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım

40. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun

41. Selam herkese siten harbiden hayran edici, tebrikler

42. Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

44. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Gaziantep merkezden ben Aylin. Slm sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım 30-10-2020 21:25:15

46. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 20-11-2020 18:23:35

47. Denizli merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten yeminle iyi, face de paylaştım 23-11-2020 09:16:34

48. Ankara merkezden ben banu. Mrb sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım 24-11-2020 23:55:50

49. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, teşekkürler

50. Aksaray merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, saolun 06-12-2020 14:25:07

51. Tekirdağ merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-12-2020 20:49:53

52. Kilis dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Merhabalar web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 42

53. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 188

54. Çorum dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 298

55. Ağrı merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 23-12-2020 00:58:27

56. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 270

57. Kilis dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , ziya – 131

58. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 341

59. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten güzel, sağolun , doruk – 488

60. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 330

61. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 483

62. Gürbüz Reply

Merhaba web siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

63. Bartın dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Merhaba web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 34

64. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , memo – 13

65. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun

66. Hakkari dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Selam herkese web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , gaye – 35

67. Edirne dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 476

68. Balıkesir merkezden ben Emine. Slm sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler 13-02-2021 16:53:01

69. Bayburt merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 17:58:02

70. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 34

71. Giresun dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Merhaba sayfa yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 429

72. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, tebrikler , – 270

73. Muğla dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 23

74. Sinop dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , Emine – 356

75. Denizli dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 495

76. Kayseri dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, face de paylaştım , mehmet – 35

77. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 23-03-2021 12:18:01

78. Giresun dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Slm sayfan harbiden güzel, saolun , Hasan – 243

79. Çankırı dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Emine – 337

80. Kırşehir dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 499

81. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

82. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz vallaha iyi, teşekkürler 30-04-2021 15:00:49

83. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Slm siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 447

84. Aydın dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Slm sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 131

85. Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 448

86. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 24

87. Çanakkale dan kimler var. Veteriner komşumun, çoklu tür zorunlu aşılarını tetikleyecek olan “ikinci dalganın” ne olacağına dair bir teorisi var. . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun , memo – 352

88. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link