Vic premier mesajı

Şu anda temelde Victoria başbakanı bizi 4. aşama kilitlenmeden kurtaracak planlardan bahsediyordu. En azından şimdilik 2 hafta daha uzatıldı. Sürekli “covid normal” için çalıştıklarını söyleyip durdu ve bu cümleyi konuşmada defalarca söyledi, bununla ne demek istediğini bilmiyorum, bu covid kurallarına uymamız gerektiği anlamına mı geliyor?

“Vic premier mesajı” üzerine 14 yorum

1. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-09-2020 07:50:17

2. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-09-2020 10:37:08

3. Batman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 15-09-2020 14:48:32

4. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:37:11

5. Batman dan kimler var. Vic premier mesajı . Selamlar sayfa vallaha çok güzel, sağolun , Emine – 462

6. Ankara dan kimler var. Vic premier mesajı . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 167

Yorum yapın