VİCDAN HOPPING

Zaman çizelgesi nedir? Zaman çizelgesi, olayların meydana geldikleri sırayla kronolojik bir düzenlemesidir. Herkes kendi zaman çizelgesi içinde yaşar. Başka bir deyişle, yaşadığım ve hissettiğim şey başkalarıyla aynı olmayabilir. Bu teori için açık fikirli olmalısınız, çünkü açıklayacağım şey kulağa biraz tuhaf gelebilir.

Sen kendin, asla ölmeyeceksin. Her biri zaman çizelgesini koşullara göre değiştirir. Örneğin: araba kullanıyorsunuz ve telefon dikkatinizi dağıtıyor, ancak tam doğru anda çarpışacağınızı ve bundan kaçınmak için yoldan çıkacağınızı anlıyorsunuz. Hayat eskisi gibi devam ediyor. Bu teoride öyle değildi. Basitçe bu zaman çizelgesinde, eğer düştüyseniz ve muhtemelen öldüyseniz, ama sizin için asla böyle olmadı. Asla düşmediğiniz ve hayatın olması gerektiği gibi devam ettiği bir zaman çizgisine atladınız. Bu, hepsinden en iyisini bulana kadar zaman çizelgesinden zaman çizelgesine atlamanızla ilgilidir. Bu her zaman sonsuza kadar aynı olmak anlamına gelmez. Belki şu anda şimdilik elinden gelenin en iyisini yapıyorsun. “Ölmek” üzereyken, varlığınız içinde olmadığı bir yere atlar. Bununla ilgili tuhaf olan şey, sadece sizin için geçerli olmasıdır. Birisi sizin zaman çizelgenizde ölürse, zaten ölmüştür ve gelecekteki tüm zaman çizelgeleriniz için bu böyle olacaktır. Ancak bu, onlar için böyle olacağı anlamına gelmez. Hayır. Aynı ve onlar için normal bir hayat yaşamaya devam ediyorlar.

Hepatitten ölen bir amcam var. Yani benim için o adam her zaman ölecek. Ancak, hayatını başka bir zaman çizelgesinde yaşamaya devam etme olasılığıdır. Aynı ve onun için hiç hepatit olmadı. Aynısı ve onun için asla genç ölmedi. Belki de onun için hayatını karısı ve 4 kızı ile yaşamaya devam ediyor ve kesinlikle benim ve herkesin bir versiyonunun olduğu yerde.

Bu teori “Vicdan Atlaması” olarak adlandırılacak. Bunun nedeni, size uygun olan zaman çizelgesinden zaman çizelgesine atlayan vicdanınızın olmasıdır. Bu teori, bilinçli varlıklar olarak bize en çok yardım eden bir gerçekliği nasıl aradığımızı ele alır.

Ama şimdi. Sen nasıl yaşadın Öyleyse ölebilir misin? Cevap Evet. Eğer ölebilirsen ama belirli koşullar altında. Bunların içinde ölmeyi istemeyi ima eder. Örneğin: intiharlar, ıstırabı sona erdirme isteği, vb. Bir kişi hayatını gönüllü olarak sonlandırmak istediği anda, zaman çizelgesi burada biter. Bununla birlikte, örneğin bir kişi kendini bir köprüden atarsa ​​ve ortada pişman olursa, o zaman o zaman çizgisinde ölecek ama vicdanı başka bir şeye atlayacaktır. Düşüşün hayatta kaldığı bir başkası. Ya da belki bir tabancayla kafanıza ateş etmeyi denediyseniz ve tetiği çekmekle merminin çıkması arasındaki o milisaniyeden pişmanlık duyuyorsanız, tabancanın hiç ateşlemediği bir zaman çizelgesine dönüşecektir.

Bu teori, “deja vu” gibi birçok fenomeni açıklar. Bu, ikisinden birinde yanlış bir karar verilinceye kadar olayların tamamen aynı olduğu milyonlarca zaman çizelgesi olduğu gerçeği sayesindedir.

“VİCDAN HOPPING” üzerine 15 yorum

1. Aydın dan kimler var. VİCDAN HOPPING . Selamın aleyküm web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 12

2. Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:38:13

3. Bu konu : ” VİCDAN HOPPING ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 254

4. Bu konu : ” VİCDAN HOPPING ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 269

5. Bu konu : ” VİCDAN HOPPING ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, saolun , Gürbüz – 312

6. Nevşehir dan kimler var. VİCDAN HOPPING . Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 77

7. Bartın dan kimler var. VİCDAN HOPPING . Merhabalar web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link