Victoria başbakanı Dan Andrews, “Bunun normal olmadığını kabul etmemiz gerekecek, COVID normal.” Uzlaştırılması kafa karıştırıcı bir şey. Covid’in kendi iradesi yok. Hükümetin düzenlenmiş çemberine rağmen,% 99.97’miz üzerinde zar zor farkedilebilir bir etkisi var …

SS: ‘tavsiyesine gelince halk sağlığı görevlileri‘…. kolaylaştırmakla suçlandığınız altüst edilmiş anlatıyı hem destekleyebilecek hem de meşrulaştırabilecek halk sağlığı görevlilerinin tavsiyesi anlamına gelir. Elbette, Dan MSM’yi bir et kalkanı olarak konuşlandırırken, nesnel incelemeye benzeyen herhangi bir şeyin ciddiyetle yoluna girebileceğine dair hiçbir umut yok.

This Post Has 12 Comments

1. memo

Hakkari dan kimler var. Victoria başbakanı Dan Andrews, “Bunun normal olmadığını kabul etmemiz gerekecek, COVID normal.” Uzlaştırılması kafa karıştırıcı bir şey. Covid’in kendi iradesi yok. Hükümetin düzenlenmiş çemberine rağmen,% 99.97’miz üzerinde zar zor farkedilebilir bir etkisi var … . Merhaba web sitesi cidden güzel, face de paylaştım , memo – 318

2. mehmet

Bolu merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın yeminle çok iyi, tebrikler 26-02-2021 11:00:00

3. Aylin

selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler

4. hatice

Kırklareli dan kimler var. Victoria başbakanı Dan Andrews, “Bunun normal olmadığını kabul etmemiz gerekecek, COVID normal.” Uzlaştırılması kafa karıştırıcı bir şey. Covid’in kendi iradesi yok. Hükümetin düzenlenmiş çemberine rağmen,% 99.97’miz üzerinde zar zor farkedilebilir bir etkisi var … . Slm paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 301

5. ali

Düzce dan kimler var. Victoria başbakanı Dan Andrews, “Bunun normal olmadığını kabul etmemiz gerekecek, COVID normal.” Uzlaştırılması kafa karıştırıcı bir şey. Covid’in kendi iradesi yok. Hükümetin düzenlenmiş çemberine rağmen,% 99.97’miz üzerinde zar zor farkedilebilir bir etkisi var … . Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 65

6. ahmet

Bu konu : ” Victoria başbakanı Dan Andrews, “Bunun normal olmadığını kabul etmemiz gerekecek, COVID normal.” Uzlaştırılması kafa karıştırıcı bir şey. Covid’in kendi iradesi yok. Hükümetin düzenlenmiş çemberine rağmen,% 99.97’miz üzerinde zar zor farkedilebilir bir etkisi var … ” çok güzel. Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 363

7. Hasan

Kilis merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-03-2021 20:30:24

8. gaye

Afyon dan kimler var. Victoria başbakanı Dan Andrews, “Bunun normal olmadığını kabul etmemiz gerekecek, COVID normal.” Uzlaştırılması kafa karıştırıcı bir şey. Covid’in kendi iradesi yok. Hükümetin düzenlenmiş çemberine rağmen,% 99.97’miz üzerinde zar zor farkedilebilir bir etkisi var … . Mrb web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , gaye – 61

9. elif yılmaz

selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. memo

Siirt merkezden ben memo. Selam paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-04-2021 20:55:11

11. Hasan

Bu konu : ” Victoria başbakanı Dan Andrews, “Bunun normal olmadığını kabul etmemiz gerekecek, COVID normal.” Uzlaştırılması kafa karıştırıcı bir şey. Covid’in kendi iradesi yok. Hükümetin düzenlenmiş çemberine rağmen,% 99.97’miz üzerinde zar zor farkedilebilir bir etkisi var … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki güzel, teşekkürler , Hasan – 233

12. ahmet

Merhaba paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım

Bir cevap yazın