Kategoriler
Genel

Video bulma konusunda yardıma ihtiyacınız var

Yıllar önce komplo teorilerine olan ilgimi artıran bir video bulmaya çalışıyordum. Hafızam kabataslak ama belki biriniz de onu gördünüz ve birlikte bulabiliriz.

İşte hatırladığım şey bu

– Videoyu 2008’in sonlarında veya 2009’un başında gördüm.

– YouTube’da gördüğümden neredeyse eminim, ancak artık etrafta bile olmayan karanlık bir video platformunda olabilirdi.

– Yaklaşık 30 dakika, tam bir film değil 90 dakika.

– Açıkça bir bütçeyle yapılmış olmasına rağmen, bir TV dizisi pilotu gibi profesyonel bir kaliteye sahipti.

– Kendini ciddiye almama gibi yanak hissi veren bir dili vardı, ama eğlenceli olması gerekiyordu.

– Bu, gizli bir toplumun bilgisine tanıtılan bir adamla ilgiliydi.

– Ortaya çıkarılan sırlar çeşitli komploların bir karışımıydı. Antik devleri içerdiğini hatırlıyorum ve yeryüzünde üç tane ay vardı ve ikisi bir zamanlar dünyaya çarptı.

– İngilizce değildi ama İngilizce altyazılıydı. Fransızca olduğunu düşünüyorum ama Hollandaca veya İspanyolca gibi başka bir dil olabilir.

– Son ipucu videonun adıdır. Bu en bariz ipucu gibi gözüküyor, ancak bunu uzun süredir başarmak istemiyorum, bu da hafızamın yanlış olması gerektiğini düşündürüyor. “Omega Komplosu” olarak adlandırıldığını hatırlıyorum. Ama dediğim gibi bu başlık olsaydı şimdiye kadar bulmalıydım. Buna “Alfa komplo” ya da tamamen farklı bir şey denmiş olabilir.

Okuduğunuz için teşekkürler. Bunlardan herhangi biri bir zil çalarsa lütfen yorum yapın. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.

Son zamanlarda bu alt bölümün ne olduğu hakkındaki olumsuz yorumların aksine, hala çok keyif aldığımı söylemek istiyorum. Yine de, bunca yıldan sonra, bir şeyleri sorgulamam için bana ilham veriyor ve önemli olan bu.

“Video bulma konusunda yardıma ihtiyacınız var” için 32 yanıt

Rize merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 01:28:50

Ardahan merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız inan ki çok güzel, face de paylaştım 29-04-2020 16:15:37

Bitlis merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız valla çok iyi, tebrikler 29-04-2020 16:47:30

Kırşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, saolun 03-05-2020 03:32:20

Erzurum merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:20:28

Balıkesir merkezden ben banu. Slm sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:53:54

Sivas merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:53:58

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 10:54:11

Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-05-2020 10:54:16

Kütahya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, face de paylaştım 14-05-2020 10:54:20

Balıkesir merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 03:09:48

Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun 22-05-2020 05:55:55

Düzce merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, sağolun 31-05-2020 16:06:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir