Video Oyun Konsolu sansürü?

PS5 ABD’de piyasaya sürüldüyse (Sony’nin artık Kaliforniyalı Komünistler tarafından tehlikeye atıldığı ve çoğu dublaj aktörü olduğu düşünüldüğünde), bu tür siteleri görüntülemenizi engelleyen bir “Yeşil Dam” komut dosyasına sahip olacaklarını düşünüyor musunuz? bir hata ekranı görüntülemeden önce 10 saniyeden fazla konsol web tarayıcısı?

• 4 Kanal

• Komplo Siteleri

• Bitchute, Steemit vb.

• EA, Activitsion veya diğer AAA Video Oyunu patronlarını eleştiren arama sonuçları

• Uyandırma kültürünü eleştiren arama sonuçları

• Video oyunu gazeteciliğindeki yolsuzluğu açığa çıkaran arama sonuçları (Aksi takdirde, The Last of Us 2’nin temelde “Beyaz Hıristiyanları veya DIE’yi öldürün !!” şeklinde özetlese bile “son derece olumlu eleştiriler” alacağını düşündüren şey nedir?

• Eleştiren herhangi bir şey: BLM, B’nai Birith, Antifa, SPLC veya eyaletlerdeki diğer terör gruplarını uyandırdı

Sony’nin BLM’yi öven ve artık Komünist sansür konusunda büyük olan, tehlikeye atılmış bir kurum olduğunu asla unutmayın.

Size ASLA komün olduklarını söylemiyorlar, sadece eşitlikten yana olduklarını söylüyorlar.

Ancak “eşitlik” derken, HERKESİN FEMA Kamplarında ölmek veya Machete gezici ekipleri tarafından% 99 oranında öldürülmek için eşit şansa sahip olduğu anlamına geliyordu.

“Video Oyun Konsolu sansürü?” üzerine 15 yorum

1. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-09-2020 17:41:56

2. Bitlis merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-09-2020 14:16:53

3. Van merkezden ben doruk. Selam web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 10:20:28

4. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler 18-09-2020 17:42:17

5. Tekirdağ merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 13:36:57

6. Ardahan merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 26-09-2020 00:15:51

7. Artvin dan kimler var. Video Oyun Konsolu sansürü? . Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 496

Yorum yapın