vietnam> ABD

Vietnam gerçek bir komünist ülke, sevdiğim ve 5 yıldır yaşadığım bir yer, şu anda ülkemizden daha özgür ve umut verici hissetti.

Maskenizi takın Aşı olun Otoriteyi sorgulama

Bunları yapmazsanız, bir “komplo teorisyeni” olarak etiketleneceksiniz ve olmalısınız, yanlışlıkla kendiniz için düşünmeye nasıl cüret edersiniz?

“vietnam> ABD” üzerine 26 yorum

1. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, sağolun 21-11-2020 16:52:22

2. Bu konu : ” vietnam> ABD ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 393

3. Bolu dan kimler var. vietnam> ABD . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 240

4. Kırıkkale dan kimler var. vietnam> ABD . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 42

5. Osmaniye dan kimler var. vietnam> ABD . Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 72

6. Bu konu : ” vietnam> ABD ” çok güzel. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 273

7. Bu konu : ” vietnam> ABD ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 454

8. Bu konu : ” vietnam> ABD ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 315

9. Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-02-2021 22:05:34

10. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 09-02-2021 14:36:49

11. Bingöl merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun 24-02-2021 04:23:36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link