Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir

https://youtu.be/LGCgMOaBE7Y

21 Eylül 2019 bir arkadaşım ve ben ASU’da bir dağdaydık ve davullu Viking kıyafeti giymiş bir adam gördüm. Ragnarok ve kutupların değişmesi hakkında çığlık atmaya başladı. TBH, sokaklarda yaşayan bir kaçık kafa olduğunu düşündük, ama şimdi tüm manşetlerde. Bu biraz gerçeküstü çünkü “Uyanma vakti” diye bağırıyordu.

“Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir” üzerine 13 yorum

1. Konya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-01-2021 07:43:14

2. Gümüşhane dan kimler var. Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir . selamun aleyküm web siten harbiden güzel, teşekkürler , ali – 475

3. Burdur dan kimler var. Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir . Merhaba web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 50

4. Artvin merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 07-01-2021 12:42:07

5. Iğdır dan kimler var. Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir . Selam sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 188

6. Bu konu : ” Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , – 456

7. Zonguldak merkezden ben ali. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:25:07

8. Bu konu : ” Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir ” çok güzel. Mrb siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 409

9. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-01-2021 05:07:16

10. Bu konu : ” Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 107

11. Edirne dan kimler var. Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir . Merhaba siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 489

12. Erzincan merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-02-2021 04:26:04

13. Bu konu : ” Viking Dostum, Simülasyondaki bir NPC’dir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , – 19

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link