Kraliyet ailelerinin tarihi hakkında uzun bir belgeseldi ve Napolyon’a kadar uzanıyordu. Kendi parasını harcadığı filmi yapmak için üniversitede işini bırakan bir profesördü. Yeniden izleyecektim ama google / duckduck fu’m hiçbir şey vermiyor. Orada çok fazla bilgi var ve ilk izlediğimde 2 yıl önceydi, bu yüzden söylenen her şeyi sıralamak zor ama kısacası, kan bağlarının tarihi ve her büyük savaşın her iki tarafında oynadıkları rollerdi. . İnanılmaz derecede bilgilendiriciydi ve her şey için kaynakları vardı.

Neden bahsettiğim hakkında herhangi bir fikrin varsa seni sonsuza kadar seveceğim.

Author

18 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

2. Yozgat dan kimler var. Vimeo’ya kaydettiğimden silinmiş 2-3 saatlik bir belgesel bulmak için yardıma ihtiyacım var. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 61

3. Aydın merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, teşekkürler 30-01-2021 03:17:32

4. Bu konu : ” Vimeo’ya kaydettiğimden silinmiş 2-3 saatlik bir belgesel bulmak için yardıma ihtiyacım var. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 239

5. Bingöl merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-01-2021 23:20:14

6. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, saolun

7. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, sağolun

8. Slm web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Vimeo’ya kaydettiğimden silinmiş 2-3 saatlik bir belgesel bulmak için yardıma ihtiyacım var. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 92

10. Bu konu : ” Vimeo’ya kaydettiğimden silinmiş 2-3 saatlik bir belgesel bulmak için yardıma ihtiyacım var. ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 460

11. Ankara merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım 02-03-2021 05:17:26

12. Bu konu : ” Vimeo’ya kaydettiğimden silinmiş 2-3 saatlik bir belgesel bulmak için yardıma ihtiyacım var. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , ahmet – 9

13. Slm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

15. Batman dan kimler var. Vimeo’ya kaydettiğimden silinmiş 2-3 saatlik bir belgesel bulmak için yardıma ihtiyacım var. . Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 333

16. Bu konu : ” Vimeo’ya kaydettiğimden silinmiş 2-3 saatlik bir belgesel bulmak için yardıma ihtiyacım var. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 74

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Vimeo’ya kaydettiğimden silinmiş 2-3 saatlik bir belgesel bulmak için yardıma ihtiyacım var. . Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 369

18. Siirt merkezden ben hatice. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-04-2021 17:48:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link