Kategoriler
Genel

Vincent Fusca ve JFK Jr. – Sahte ölüm ve “George” dergisi.

Bu yüzden, bugün, Vincent Fusca adlı bu adam hakkında nasıl bir teori duydum – nasıl büyük bir koz destekçisi olduğu ve mitinglerinin çoğunda. JFK Jr’ın Karısına benzer şekilde görünen bir kadının yanında veya bir kadının yakınında fotoğraflandı. (Fotoğraf)
Vincent’ın fotoğrafı JFK Jr.’a yerleştirildiğinde, bu da benzer şekilde benzer.Fotoğraf)

Şimdi, “Q” nun takipçisi olmadım ve dürüst olmak gerekirse, bir süredir onun saçmalık ve muhtemelen bir LARP olduğunu düşündüm, ancak bu kız bu bölümde bağlantıya değer olacağını düşündüğüm bir video yayınladı; Vincent Fusca ve JR’ın yüz benzerliklerinden bahsediyor. (bağlantı)

BAZI HAFTA KATILIMLARI

JFK JR’nin, JFK’nın ölümü sırasında CIA’nın önünde olan George Bush Sr’ye atıfta bulunan “George” adlı bir dergisi vardı. Bazı insanlar onun ve Lyndon B. Johnson’ın suikastıyla bir bağlantısı olduğunu iddia ediyorlar.

“George” JFK Jr.’da 2020 ile ilgili çok sayıda makale basılmıştır. (“2020” fotoğrafına bağlantı)
Tuhaf bir şekilde, 1997’de basılmış bir derginin kapağında Bill kapılarına atıfta bulunuyor. İçeride, akciğer hastalığı tarafından yıkılmış aşırı kalabalık bir gezegenden bahsediyor.

JFK bilenler jr. babasını kimin öldürdüğünü kesinlikle saplantı haline getirdiğini belirtiyor.
Teori, insanlar tarafından susturulması için tehdit edildiğini ve bunun yanı sıra dergisinin ölümünü neden taklit etmesinin bir nedeni olabileceğini söylüyor. JFK Jr., karısı ve hukuktaki kız kardeşi elbette pilotlar da dahil olmak üzere uçakta olanlardı.

Şimdi trump’a birkaç bağlantı için, bu teorinin bir parçası olan kafamı sarmakta zorlandım.

1. Yuvarlanan taşlar – İstediğinizi her zaman elde edemezsiniz. Bu, Donald Trumps’un “tema şarkısı” oldu. Mitinglerinde epeyce kullandı. Yukarıda atıfta bulunulan dergide “George”, JFK Jr.
    “Umarız George’un geleceği ele geçirmesinden hoşlanırsınız. Neden bir yerde güvenli bir yere koyup 20 yıl içinde çıkarmıyorsunuz? Harika bir İngiliz’i yorumlamak için, istediğinizi elde edemeyebilirsiniz, ancak sadece bulabilir, ihtiyacınız olanı elde edersiniz. ” John Kennedy imzalı.

Trump ile ilgili bir başka garip şey: Trump ve Melania ilk kez beyaz salona giderken, Melania Michelle’e bir Tiffany Blue Box hediye etti. JFK Jr.’ın küllerinin bir Tiffany Blue kutusuna görünmesi gerekiyordu. (Fotoğraflar)

Yine, bu teorideki tüm hareketli parçalardan çok emin değilim, özellikle Donald Trump’a (Neden o?) Bağlantı, ancak her şeyi duyduğumda kesinlikle dikkatimi çekti. Bununla ilgili tüm düşüncelerinizi duymak isterim. Lütfen bununla ilgili ek bilgileri bırakın.

“Vincent Fusca ve JFK Jr. – Sahte ölüm ve “George” dergisi.” için 28 yanıt

Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:14:10

Ordu merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2020 15:16:07

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten yeminle dikkat çekici, saolun 17-07-2020 08:35:41

Aydın merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 26-07-2020 17:30:55

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 09:20:57

Kilis merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 23-08-2020 03:43:28

Trabzon merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 23-08-2020 19:54:40

Manisa merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-09-2020 02:58:30

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun 17-09-2020 08:32:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir