Kategoriler
Genel

Virginia Demokratlar Seçilmiş Görevlilerin Çevrimiçi Eleştirisini Suçlu Hale Getirmek İçin Bill’i Dosyaladılar. Şaka Yapmıyoruz.

Virginia Demokratlar Seçilmiş Görevlilerin Çevrimiçi Eleştirisini Suçlu Hale Getirmek İçin Bill’i Dosyaladılar. Şaka Yapmıyoruz.

Richmond, VA – İkinci Değişikliği yok etmekle veya sağlıklı bebekler doğduktan sonra öldürecek faturaları doldurmaktan memnun olmayan Virginia’daki Demokratlar da İlk Değişiklik’ten sonra.

Sadece 20 Ocak Pazartesi günü Lobi Günü’nde aldıkları siyah gözün ardından doğaldır. Sonuçta, Richmond’da ortaya çıkan 30.000’den fazla silah sahibinin kalabalığı, çevrimiçi kızgın silah sahiplerinin lejyonlarıyla karşılaştırıldığında, konuşmanın sadece küçük bir kısmıydı.

Ücretsiz Konuşma Kar Tanesi Dönemi İçin Çok Anlamsız

Demokratlar da buna son vermek istiyorlar. Ev Bill 1627 16 Ocak’ta 71. Bölge Demokrat Jeffrey Bourne tarafından açılmıştı.

Kısmen okur:

Herhangi bir kişiyi zorlamak, korkutmak veya taciz etmek isteyen herhangi bir kişi müstehcen, kaba, küfür, ahlaka aykırı, şehvetli veya ahlaksız bir dil kullanmak veya müstehcen bir doğaya dair herhangi bir öneri veya öneri yapmak için bir bilgisayar veya bilgisayar ağı kullanırsa veya herhangi bir yasadışı veya ahlaksız eylemi tehdit ederse, olmalı Sınıf 1 kabahatlerinden suçlu. Bu bölümün ihlali, iletişimin yapıldığı veya alındığı yargı alanında veya yasaya maruz kalan kişi Milletler Topluluğu’nun aşağıdaki görevlilerinden veya çalışanlarından biriyse Richmond Şehri’nde kovuşturulabilir: Vali, Vali , Teğmen Vali, Teğmen Vali, Başsavcı veya Başsavcı, Genel Kurul üyesi veya çalışanı, Virginia Yüksek Mahkemesi adaleti veya Virginia Temyiz Mahkemesi hakimi.

Tanım Yok = TÜM Suçlusunuz

Şunu gördün mü?

Çevrimiçi olan herhangi biri “herhangi bir kişiyi zorlamak, korkutmak veya taciz etmek… (veya)… müstehcen bir doğaya dair herhangi bir öneri veya teklifte bulunmak veya yasadışı veya ahlaksız davranışları tehdit etmek… ”

Tüm bu terimlerin tanımı nedir? Giyotin mi istiyor, yoksa sadece kukla mı diyor? Görevden alınma çağrısı taciz olarak mı görülüyor? Dikenli telle sarılmış beysbol sopasıyla başkentte yürümek istediğinizi söylemek ahlaksız bir eylem mi? Evet, sonuncusu… muhtemelen öyle.

Ama asıl noktaya geri dönelim. Hiçbir tanım, çevrimiçi olarak söylediğiniz her şeyi kendi yetki alanına girecek şekilde bükebilecekleri ve çevirecekleri anlamına gelmez. Ve ilk birkaç kişi çevrimiçi “düşünce suçu” na gittikten sonra, insanlar zorbalara karşı konuşmayı bırakacaklar. Tarihçiler bu oyunu dünyadaki totaliter rejimlerde gördüklerini söyleyeceklerdir. Milyonlarca insan ölüyor.

Ama kimi kandırdıklarını sanıyorlar?

HÜKÜMETLERİ ULUSLARARASI VATANDAŞLARIN KORUNMASI İÇİN TEHDİT EDİYOR! Unuttuğumuzu mu düşündüler ?! Bu, şimdiye kadar gördüğümüz ikiyüzlü sızlanmanın en itici örneğidir.

Virginia Valisi vatandaşları zorbalık ve tehdit edebilir – ve polis bunu yapma yetkisi. Kamu binalarımızın etrafına çitler koyabilirler, ‘güvenilir tehditlerin’ sahte suçlamalarını kullanarak ve daha da kötüsünü kullanarak silahsızlandırırlar.

Bu, geçmeye çalıştıkları yasaların on binlerce vatandaşı bir gecede suçlulara – kurbanlara – dönüştüreceğinden bahsetmiyoruz bile! Yasadık oldukları nesnelere sahip olmanın cezası yıllarca hapis cezası olurdu!

Ancak THEM’i tehdit edemez, tehdit edemez veya taciz edemeyiz.

Senatör Amanda Chase, kim geçen hafta Northam’a karşı olan sert duruşu için övgü aldık, bu son çirkin taktikte büyük endişesini dile getirdi.

📷

Yapabildiğin kadar savaş, Virginia. Bu insanlar canavarlardır ve Amerika’yı yok etmeye ve yerine polislik yapmış bir sosyalist cehennem inşa etmeye heveslidirler.

Bitmiş. Bizim. Ölü. Bedenler

“Virginia Demokratlar Seçilmiş Görevlilerin Çevrimiçi Eleştirisini Suçlu Hale Getirmek İçin Bill’i Dosyaladılar. Şaka Yapmıyoruz.” için 29 yanıt

Elazığ merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-05-2020 08:54:14

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sağolun 21-05-2020 18:12:45

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 29-05-2020 15:06:49

Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 21-06-2020 05:38:23

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-06-2020 20:14:03

Isparta merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:26:35

Ağrı merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 10-07-2020 14:46:01

Konya merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 12-07-2020 10:38:38

Artvin merkezden ben Aylin. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2020 14:21:33

Balıkesir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, face de paylaştım 18-07-2020 19:08:05

İstanbul merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-07-2020 17:56:56

Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-08-2020 21:35:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir