.

Bu, başka bir gönderide yaptığım bir konuşmanın kopyası / yapıştırmasıdır. Daha fazla insanın görmesi gerektiğini düşündüm. Yorumların geldiği orijinal gönderi: İşte

Virüsün gerçek olduğuna katılıyorum.

ben Ayrıca virüsün tanım gereği “izole edilmediğini” kabul ederler. Varlığı yalnızca DNA dizilerinin izolasyonuyla çıkarılmıştır. varsaymak virüse aittir. Tüm bu aldatmacanın anahtarı olan muazzam bir varsayıma dayanarak ilerliyorlar. .

Hastanın kendisi numune alındığında herhangi bir belirti veya semptom göstermedi (3). Swab örneği (ESwab; Copan, İtalya), Hamburg-Eppendorf Üniversite Tıp Merkezi Mikrobiyoloji, Viroloji ve Hijyen Enstitüsünde SARS-CoV-2 RNA’yı gerçek zamanlı ters transkripsiyon PCR (RT-PCR) ile pozitif olarak test etti. daha önce anlatıldığı gibi

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7272567/?fbclid=IwAR05eAowzDiKCf1hWElqkntGan5o55-Z5Q2ffSYdSAx4M9ecD3U0B8FFhog

Yani, hasta bu “izolatın” örneğini aldı. hasta değildi veya herhangi bir belirti göstermiyordu ancak yanlış pozitifler verdiği için rezil bir sürece dayanarak hastanın koronavirüse sahip olduğuna karar verdiler.

O NE LAN?! Semptomları gösterecek kadar viral yükü olmayan birinden aldıysa, özellikle aradıklarını aldıklarını nasıl bilebiliyorlar? O kişinin sars-cov2 ile hasta olup olmadığını bile bilmiyorlar.

Bugün biri bana bu soruyu sordu.

İzolasyon ve izolasyon eksikliği konusunda tamamen aynı fikirdeyim. Virüsün neden gerçek olduğunu düşündüğünüzü gerçekten merak ediyor musunuz?

O lanet güzel soruyu sorduğun için teşekkür ederim. Bu konudaki düşünce sürecimi özetlemek için elimden geleni yapacağım.

Tıp endüstrisinde, covid’e verilen yanıtın bir gündemle birlikte büyük bir manipülasyon olduğu konusunda hemfikir olan ve aynı zamanda gerçekten harap olanların fiziksel değişikliklerinin ve semptomlarının daha önce hiç görmedikleri bir şey olduğunu söyleyen ihbarcılar oldu. Tıp sektöründe aile üyelerim var ve böyle bir kapasitede çalışanların belirli bir konuşma şekli ve işleriyle ilgili bir dili var ve ihbarcıların hastanelerinde neler olup bittiğinden bahsettiğini duyduğumda bildiğim / hissettiğim içimden onlar gerçek ve çılgınca şeyler görüyorlar.

Hastalarda daha önce görmedikleri şeyleri görüyorlar ve ayrıca etraflarındaki robotların, üstlerinin ortaya koyduğu protokolü izleyerek farkında olmadan insanları öldürdüğünü de izliyorlar. Virüs gerçek olmasaydı, ventilatörden ölümler olmazdı. Bazı sağlık “meslekleri” ne kadar aptalca olsa da, insanları kasten öldürmeyecekler. Daha önce hiç görmedikleri bir hastalık yüzünden gerçekten şaşkına dönmüşlerdi. Medyanın bilinen tedavilere şiddetle karşı çıkması kesinlikle onların ayırt edilmesine yardımcı olmadı.

Sanırım lojistik olarak (kontrol için kullanma açısından), tıp ve bilim endüstrisinden tam olarak neyin yaratıldığına dair bilgiyi hala saklarken, sorunlara neden olan bir virüsü tasarlamanın kolaylıklarımız dahilinde olduğunu düşünüyorum. Bence bu noktada, sadece onu yapan kişiler onun tam olarak ne olduğunu ve onu nasıl tanımlayıp izole edip yöneteceğini biliyor. Bilimsel ve tıbbi topluluğun geri kalanı hala tam olarak ne olduğunu anlamaya çalışıyor. ve nerede bu. Pek çok farklı şeyden oluşan biyolojik bir DNA çorbasıyla çalışıyorlar ve çıkarım yapan Virüsü tarif etmek için Çin’i lanetleyerek bize verilen DNA dizilerinin varlığından virüsün nasıl tanımlanacağına dair fikirler.

Durum bu olduğundan, daha ölümcül “yeni varyantlar” laboratuvarda basitçe ince ayarlamalar yapılabilir ve gerekli gördükleri her an “uyumsuz” alanlarda piyasaya sürülebilir. Florida, maske yetkileri ve kilitlenme fikrine uymak istemiyor mu? Onları sıraya sokmak için daha ölümcül bir “yeni varyant” alabilirler.

Virüs gerçek olmasaydı, bu kontrol yöntemi kullanılamazdı. Her şey psikolojik manipülasyona bağlı olacak ve bunu ancak şimdiye kadar kaldırabilecekler.

Bu şeyleri yapabilirler ve herhangi bir beklenmedik durumu ele alınmadan bırakmazlar, bu yüzden gerçek olduğuna ve oldukça zararsız olacak şekilde tasarlandığına (gereksiz yere kendilerini tehlikeye atmak istemiyorlar) ancak ince ayar yapabileceklerine oldukça ikna oldum. gerekirse bir canavar. En sevdikleri varyantların cephaneliğini zaten oluşturduklarından şüphem yok. Psikopatları, ama aynı zamanda fevkalade zeki ve Manifest Destiny hakkındaki kendi fikirleriyle yönlendiriliyorlar. Bizi gütme yeteneklerini küçümsemek, çiftçiden daha akıllı olduğunu düşünen bir tavuğa benzer, bu yüzden fikir ve propaganda ile uğraşmadıklarını varsayacağım.

Temelde, kotlarını kremledikleri küresel kontrolü güçlendirmek için ihtiyaç duydukları her şey olabilecek bir İsviçre çakısı virüsü yarattılar.

36 Comments

1. Van merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-04-2021 16:05:14

2. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , – 432

4. Selamlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 377

6. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , ali – 473

7. Giresun dan kimler var. Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. . Selam web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 82

8. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 165

9. Yozgat merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2021 19:14:11

10. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, saolun , ahmet – 9

11. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 163

12. Gürbüz Reply

Slm siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler

14. Denizli dan kimler var. Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. . selamun aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 427

15. Bolu merkezden ben Emine. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-05-2021 07:33:24

16. Giresun dan kimler var. Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. . Selam herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 224

17. Burdur dan kimler var. Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. . Merhaba paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler , memo – 344

18. Sivas merkezden ben doruk. Selam siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 17-05-2021 00:50:32

19. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım 18-05-2021 18:22:12

20. Tokat merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 18-05-2021 21:54:09

21. Selamın aleyküm sayfa inanki hayran edici, teşekkürler

22. Slm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

23. Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

24. Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

25. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 422

26. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 271

27. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, sağolun , ali – 382

28. Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım

29. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 39

30. Bursa merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 07:27:28

31. Kocaeli dan kimler var. Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. . Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 21

32. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun , Aylin – 239

33. Muğla dan kimler var. Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. . Slm sayfan vallaha billaha iyi, face de paylaştım , Aylin – 445

34. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun , ali – 116

35. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , ziya – 236

36. Bu konu : ” Virüs çok gerçektir, şu anda oldukça zararsızdır, ancak sansasyoneldir VE hala tam anlamıyla değildir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 325

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link