Kategoriler
Genel

Virüs gerçek bir salak olma.

Abi bazılarınız yemin ederim aptallar. Bu aslında bu virüsün modern zamanların en büyük sahte bayrağı olduğuna dair bir cevaptı. Hareket ettirmeye karar verdim.

Lemme sana bir hikaye anlatır. Ben ve bir erkek gerekli işçileriz. İnşaat. HVAC. Virüsün gerçek olduğuna inanmayan sizin gibi insanların toplanma eğiliminde olduğu Florida’da çalışıyoruz. Açık nedenlerden dolayı şirketi adlandırmayacağım. Tavandan bir hava işleyicisi almak için S Ocean Drive’dan zengin bir adam evine gittik. Bekçi dikkatsizce kapıya geldi. Geçenlerde Covid’in nasıl olduğunu ve hastaneden nasıl çıktığını anlatıyor. Yanımda maskeli bir adam yoktu. Bu zengin adamların evine girdik, yukarı çıktık ve bu dick, bireye virüs bulaşmış olmanın ne kadar boktan bir maske giymediği için benimle bok veriyordu. Yakın zamanda virüs bulaşmasından bahseten kişinin, test edilen negatif üzerinde bir maske veya eldiven olmadığını unutmayın. Uzun hikaye kısa benimle adam şimdi Covid ile hayatı için mücadele ediyor ve ben değilim. Geçen Cumartesi olumlu test etti ve işyerinde ppl lanet olası freakin. Bu benim sahip olmadığım anlamına gelmez. Sadece asemptomatik olabilirim. Nokta maske takıyor olsun ve olmasın arasındaki fark olabilir. Ya da seninle savaşamayan başka birine vermen arasındaki fark. Lanet maskeyi tak. Aptal olma. Pozitif olarak test edilen ahbap, maskesini o gün iş kamyonunda bırakma kararından çok pişman. Ve hepiniz başlamadan önce .. eğer bu hikayenin doğru olduğuna inanmıyorsanız, kendiniz gidin. Bu. Çocuklar dedesi tesadüfen bu yılın başlarında virüsden de öldü. Lanet maskeyi tak. İnanmak isteyip istemediğiniz gerçek.

“Virüs gerçek bir salak olma.” için 41 yanıt

Trabzon merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 14-06-2020 10:46:30

Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-06-2020 02:18:58

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler 27-06-2020 19:46:49

Burdur merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-07-2020 13:25:32

Van merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım 03-07-2020 18:30:32

Muğla merkezden ben Emine. Mrb siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 05:26:02

Edirne merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-07-2020 23:52:19

Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 20:43:17

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 09-08-2020 22:19:28

Afyon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 22:06:36

Kilis merkezden ben gaye. Slm sayfan inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-09-2020 04:24:03

Aksaray merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa yeminle iyi, facebookta paylaştım 04-09-2020 20:23:21

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler 08-09-2020 10:13:50

Giresun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok iyi, teşekkürler 15-09-2020 12:12:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir