Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte

Üç aydır hastaydım, ölmemiştim ama hayatı değiştiren izolasyon ve nefes alma sorunları .. karantinadan çıkmak üzereyken tekrar hastalandım ve o hafta sonu George Floyd öldü. Kilitlenme hayatımı daha da kötüleştirdi ve iyileşmeyi imkansız hale getirdi .. D vitamini bunu benim için çok daha iyi hale getirirdi. Virüs gerçek, kilitlenme boktan

“Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte” üzerine 17 yorum

1. Niğde dan kimler var. Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, sağolun , elif yılmaz – 49

2. Bu konu : ” Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 153

3. Kırşehir dan kimler var. Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte . Selamın aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 138

4. Bu konu : ” Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, sağolun , – 5

5. Kütahya dan kimler var. Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte . Selam herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun , ahmet – 146

6. Bu konu : ” Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , hatice – 151

7. Rize dan kimler var. Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte . Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 201

8. Bu konu : ” Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 8

9. Amasya dan kimler var. Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte . Selam herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 65

10. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-01-2021 05:41:49

11. Bu konu : ” Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hayran edici, saolun , ali – 164

12. Bu konu : ” Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 144

13. Bu konu : ” Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 293

14. Bu konu : ” Virüs Gerçek Gerçek. Pandemi Sahte ” çok güzel. Selam sayfan vallaha dikkat çekici, şukuladım , doruk – 369

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link