Yani bana panzehiri de icat etmeden bir virüs icat ettiklerini mi söylüyorsunuz? bu süpervillian 101 değil mi?

Yani bana insanların bunun biyolojik bir silah olduğunu bildiklerini ve tedavi için laboratuarla hiçbir ilgisi olmayan özel bir şirkete ödeme yapmakta sorun olmadığını mı söylüyorsunuz?

Bu, covid’in gerçek bir virüs olduğuna inanan insanlar içindir. Şahsen bunun pcr testleri tarafından yaratılan bir yanılsama olduğunu düşünüyorum.

Author

24 Comments

1. İzmir merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, tebrikler 16-04-2021 09:09:45

2. Çanakkale dan kimler var. Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? . Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 338

3. Adana dan kimler var. Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? . Selamlar web siten inanılmaz güzel, face de paylaştım , doruk – 498

4. Niğde dan kimler var. Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? . Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 285

5. Bu konu : ” Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım , Aylin – 242

6. Karaman merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 04:02:23

7. Sivas dan kimler var. Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? . Mrb web siten vallaha billaha güzel, sağolun , ahmet – 106

8. selam arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 338

10. Selam herkese siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler

11. Bu konu : ” Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 344

12. Tekirdağ dan kimler var. Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 130

13. Bu konu : ” Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Emine – 444

14. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, şukuladım

15. Bu konu : ” Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi hayran edici, sağolun , doruk – 392

16. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Gaziantep merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 13:24:46

18. Bu konu : ” Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim güzel, teşekkürler , hatice – 325

19. Edirne merkezden ben . Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım 15-07-2021 11:06:12

20. Nevşehir dan kimler var. Virüs Laboratuvardan Kaynaklanıyorsa O halde ‘Laboratuvar’ Neden Panzehir Sağlamıyor? . Selam herkese paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Emine – 208

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link