Virüsler bulaşıcı değildir …

Bazı insanların neden bunun doğru olduğunu düşündüğünü anlamaya çalışıyorum .. Bazıları, son savunma hattı olarak vücudunuzdaki işlevsiz hücreleri yok etmek için virüslerin vücudunuzda üretildiğine inanıyor. Vücudunuzdaki ve hücresel hafızanızdaki kan toksisitesi, hastalanıp hastalanmadığınızı belirler. Bu, doğrudan mikrop teorisiyle çelişir ve büyük eczane bunu bastırır ve mikrop teorisini, vax kullanımıyla sınırsız kâr potansiyeli aracı olarak iter. Bu teoriyi mikrop teorisiyle daha iyi karşılaştıran bilgiler bulmaya çalışıyorum.

“Virüsler bulaşıcı değildir …” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Virüsler bulaşıcı değildir … ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 337

2. Bu konu : ” Virüsler bulaşıcı değildir … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , – 128

3. Şırnak merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 00:05:44

4. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-01-2021 00:14:50

5. Niğde dan kimler var. Virüsler bulaşıcı değildir … . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 65

6. Bayburt dan kimler var. Virüsler bulaşıcı değildir … . merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, tebrikler , ahmet – 474

7. Van dan kimler var. Virüsler bulaşıcı değildir … . Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 496

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link