.

Bu aklımı başımdan alıyor. Bir biyo laboratuarından (veya yarasa çorbası, beyninizin ne kadar umutsuzca yıkandığına bağlı olarak) “kazara” salınması nedeniyle tüm dünya yön değiştirdi ve orada olup biten türden bokları durdurmaları için dünyadan öfkeli bir çığlık yok ve şüphesiz dünyanın her yerindeki birçok laboratuvarda?

Virüslere hala Evolution Sticks’i dürten herkes artık gerçek teröristtir. Bu saçmalığın küresel ölçekte bitmesi gerekiyor.

Aliens Resurrection’daki psikopat bilim adamları gibiler, bir canavarın yeniden yaratılmasına o kadar dalmışlardı ki, canavar yaratmanın sonuçlarını unuttular.

Author

8 Comments

1. Samsun dan kimler var. Virüslerin işlev kazanımı değişikliği alanında devam eden deneyler üzerinde neden şu anda küresel bir moratoryum yok? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 436

2. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Virüslerin işlev kazanımı değişikliği alanında devam eden deneyler üzerinde neden şu anda küresel bir moratoryum yok? . Slm bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun , elif yılmaz – 124

3. Bu konu : ” Virüslerin işlev kazanımı değişikliği alanında devam eden deneyler üzerinde neden şu anda küresel bir moratoryum yok? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle mükemmel, saolun , ziya – 331

4. Tokat dan kimler var. Virüslerin işlev kazanımı değişikliği alanında devam eden deneyler üzerinde neden şu anda küresel bir moratoryum yok? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 200

5. Bu konu : ” Virüslerin işlev kazanımı değişikliği alanında devam eden deneyler üzerinde neden şu anda küresel bir moratoryum yok? ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 352

6. Eskişehir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 11-04-2021 21:55:25

7. Bu konu : ” Virüslerin işlev kazanımı değişikliği alanında devam eden deneyler üzerinde neden şu anda küresel bir moratoryum yok? ” çok güzel. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 365

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link