Kategoriler
Genel

Virüsü nasıl alırsınız?

Sizden henüz kendinize bunu sormadınız mı? Bu şeyi kasıp kavurmak için ne yapmam gerekiyor? Tüm bu gibi doğal alayı devam ettim .. hasta bir arkadaşım / oda arkadaşı / iş arkadaşı vb vardı .. ertesi gün bazen hata alırdım. Bazen bir veya iki hafta içinde bile. 3 aydan beri soğuk algınlığı veya grip olan birini bile görmedim. Gerçek şu ki, dışarıdaki herkes en azından göz testinden tamamen sağlıklı. Tekerlekli sandalyede bir insan bile görmedim. Gördüğüm tek çoraplı insanlar sokaklarda akıl hastası olan evsizler ve sandviç dükkanındaki adam gibi insanlar. Sandviç deli bir müşteri, gıda hazırlık plastik eldiven giyiyordu … ve bana bir maske olmadan deli içine yürüdüğünü görünce, tezgahın üzerine koştu ve eldiven giyerken ellerinde el dezenfektanı squirted .. sonra cebine gitti ve telefonunu tuttu ve mesaj atmaya başladı … ıslak … sanitize klavye elleri … İnsanların uzaklaşıp kendilerinden daha az insan hissetmelerini sağlayan tek kişi ben miyim? Keşke sadece ihtiyati tedbirlere katılmayı seçerseniz, kimseyi böyle yaptığına karar vermemelisiniz.

… MomChomsky tarafından gönderildi
[comments]

“Virüsü nasıl alırsınız?” için 28 yanıt

Sinop merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-05-2020 03:00:25

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 21-05-2020 19:15:21

Giresun merkezden ben Aylin. Selam sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2020 01:25:48

Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler 11-06-2020 11:07:07

İstanbul merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-06-2020 15:43:22

Artvin merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-06-2020 22:31:23

Eskişehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 29-06-2020 04:45:48

Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım 07-07-2020 08:11:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir