Virüsün geldiği laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvarla aynıdır. Kime güvendiğine ve içine ne enjekte ettiğine dikkat et … gerçekten asla bilemezsin …

MADDE KAYDI: 2-Amino-3H-kinazolin-4-on (2018) https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/substance/375120509

3B Scientific (Wuhan) Corp PubChem SID: 375120509 Satın Alınabilen Kimyasal: 3B3-070902 https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/135403814#section=Chemical-Vendors

Satın Alınabilir Kimyasal: 3B3-070902 http://www.3bsc.com/index/pro_info.php?id=111968

Hakkımızda “3B Scientific Wuhan Corporation, eski adı 3B Medical Systems Inc., 2003 yılında ABD’de kuruldu. 100.000’den fazla düzenli ürün kataloğu ile 3B Scientific Wuhan Corporation, P&G, NOVARTIS, Johnson-Johnson vb. Gibi dünya çapındaki büyük ilaç ve biyoteknoloji şirketleri için ince kimyasallar, doğal ürünler, farmasötik ara ürünler ve API’ler sağlar. Ar-Ge yetenekleri ve yetenekli insan kaynağı ile şirket, kurulduğu günden bu yana satışlarında hızlı bir büyümeye tanık oldu. Kuzey Amerika, Japonya ve Avrupa ülkelerinde ilaç ve biyoteknoloji endüstrisinde geniş bir müşteri tabanı oluşturdu ve ayrıca Çinli ve Hintli kimyasal ve ilaç üreticileri ile yakın bir ilişki kurdu.

3B Scientific Wuhan Corporation, başardıklarından asla vazgeçmez ve daha parlak ve umut verici bir gelecek için çabalamayı asla bırakmayacaktır. Önemli bir stratejik adım olarak, Temmuz 2005’te Wuhan YTT tarafından bir 3B Scientific Corporation devralındı, Wuhan 3B Scientific Corporation adlı yeni bir şirket Wuhan East Lake High-Tech Development Zone’a kaydedildi ve onaylandı. Esas olarak ürün, dağıtım, satıcı ilişkileri yönetimi, ürün kalite kontrolü ve güvencesinin Ar-Ge’si ile ilgilenir. Kataloğumuz 100.000’den fazla ürüne genişletildi.

Daha sonra, 3B Scientific Corporation’ın yüzde yüz iştiraki olan B&G International (Wuhan) Co., Ltd, 2006 yılının Mayıs ayında Wuhan Panlong Ekonomik Kalkınma Bölgesi’nde tescil edildi ve onaylandı ve yeni ürün geliştirme, sözleşmeli araştırma, fason üretim ve turizm ile uğraştı. Her iki şirket de 3B’nin iş yelpazesini büyük ölçüde genişletti ve muazzam Çin pazarındaki etkisini artırarak 3B Scientific’in daha da geliştirilmesi için güçlü destekler sağladı.

“En İyi Ürün, En İyi Hizmet” ilkesine sıkı sıkıya uyan 3B Scientific Wuhan Corporation, müreffeh ve karşılıklı fayda sağlayan gelişimi sağlamak için yurtiçi ve yurtdışındaki tüm müşterilerle işbirliği yapmayı içtenlikle umuyor. “

Rosetta-2DE3 (Merck KGaA’ya ait Sigma Aldrich, MilliporeSigma’nın e-ticaret platformudur) adı verilen ticari markalı ™ hücre klonları. https://www.emdmillipore.com/US/en/product/Rosetta-2DE3-Competent-Cells-Novagen,EMD_BIO-71397

71397 Sigma-Aldrich Rosetta ™ 2 (DE3) Yetkin Hücreler – Novagen (aynı zamanda imalat sürecinde 2-Amino-3H-kinazolin-4-on olarak da kullanılır) – sentetik organik yapılmış organizmalar veya hücre klonlarıdır … sentetik Aşı yapmak için sipariş edilebilen organik hücreler ve hatta virüsler genellikle petrolden (petrol) ve diğer aşındırıcı / zehirli kimyasallardan türetilir … yani evet sentetik olan budur ve herkesin içlerine çok isteyerek “enjekte ettiği” budur .. Bu doğal değildir ve bu nedenle gelecekte kalp problemleri / hastalıkları, kanser, tiroid problemleri ve diğer birçok sağlık sorunu gibi şeylere neden olacaktır … sentetik olarak yapılan şeyler yapısal olarak mükemmel ve “pürüzsüz” ve doğal olarak oluşan muadilinden biraz daha büyüktür (değil pürüzsüz / daha küçük proteinler / bileşikler / moleküller), bu nedenle sentetik sağlık sorunlarına neden olur, çünkü “şekil”, tıkanmalara ve nihayetinde hücre ölümüne veya hastalığına / hastalığına neden olan, doğal deliğe sığacak kadar büyüktür.

Ve sonra aldatıcı bir şekilde maruz kaldığımız tüm toksik kimyasalların neden olduğu problemler için size daha fazla sentetik ilaç veriyorlar ve size daha fazla ilaca ihtiyaç duyduğunuz daha fazla sorun veriyorlar … Tıpkı DSÖ’nün dediği gibi, daha uzun ve daha pahalı hastanede kalışlar ve tedaviler bekleyin, $$$$$$, “İyileşen hasta, kaybedilen hastadır.”

Bir gün tüm dünya, dünya çapında toprakta yarattığınız tuz kristallerinden (Dünya’yı kazıp çıkardığınız tüm minerallerin üzerine) ve insanlarda / hayvanlarda / bitkilerde / mikroorganizmalarda yarattığınız tuza karşı direncinizden Bc’yi aç bırakacaktır. Dünya çapında kullandığınız toksik, kısmen radyoaktif, sentetik kimyasallar … farmasötik, aşılar, kopyalanmış yeniden oluşturulmuş organik sentetik “virüsler” (orijinal doğal virüs DNA / RNA dizisinden), plastik (biyofilmler), pestisitler, herbisitler, gıda , su, makyaj vb.

Sigma Aldrich’in (MilliporeSigma’nın e-ticaret platformu) da Sigma sağlık (bakım) ve DSLR fotoğraf makinelerinin bir aile şirketi olan Japon Sigma Corporation’ın bir yan kuruluşu olan Sigma Corporation of America ile bağlantılı olduğunu varsayıyorum.

Ve bu sadece yarısı … hatta değil …

Author

25 Comments

1. Kütahya dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Selam paylaşım inanki iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 32

2. Şanlıurfa dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Merhaba bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun , – 94

3. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam siten gerçekten mükemmel, saolun 03-02-2021 07:26:04

4. İstanbul merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-02-2021 09:23:25

5. Bu konu : ” “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 486

6. Slm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 06-02-2021 07:38:23

8. Bu konu : ” “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 464

9. Erzurum merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 19:24:14

10. Bu konu : ” “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 7

11. Kütahya dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ahmet – 362

12. Yozgat dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Selamın aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , – 108

13. Bitlis dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Merhaba sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 96

14. Afyon dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 489

15. Kırklareli merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, tebrikler 06-03-2021 08:28:26

16. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Selamlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 139

17. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 186

19. Kırşehir dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Merhaba paylaşım inanki iyi, şukuladım , gaye – 361

20. Kırıkkale dan kimler var. “Virüsün geldiği” laboratuvar aynı zamanda aşıların içinde kullanılan kimyasalları üreten ve Sigma-Aldrich dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere satan laboratuvardır. . Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 240

21. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 08:23:12

22. Selam web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Çanakkale merkezden ben memo. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-04-2021 02:57:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link