Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman

Virüs iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcıysa ve kilitlenmeler işe yararsa, İsveç, kilitlenmemesi nedeniyle İngiltere, İspanya, Fransa ve İtalya’dan çok daha yüksek orantılı ölü sayısı ve vaka oranına sahip olacaktır. İsveç, İngiltere ile aşağı yukarı aynı orantılı ölüm ve vaka oranına sahiptir, bu nedenle virüs iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı değildir ve kilitleme önlemleri gereksizdir.

Bu argümanın mantıksal yapısı:

Modus geçiş ücretleri:

Eğer (A ve B) ise o zaman C.

C değil.

Bu nedenle (A ve B) değil.

De Morgan yasası:

A ya da B değil

Çürütmek için, C’nin A ve B’yi takip etmediğini iddia etmelisiniz.

“Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman” üzerine 21 yorum

1. Kastamonu dan kimler var. Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman . Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun , ziya – 444

2. Bu konu : ” Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 305

3. Bu konu : ” Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 348

4. Kastamonu dan kimler var. Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman . Selam herkese sayfanız vallaha iyi, saolun , hatice – 286

5. Bu konu : ” Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 226

6. Sivas merkezden ben banu. Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler 09-01-2021 18:04:29

7. Yalova dan kimler var. Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 330

8. Hatay dan kimler var. Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman . selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 399

9. Erzurum dan kimler var. Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman . Selamlar sayfanız harbiden çok iyi, saolun , Hasan – 199

10. Bu konu : ” Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 223

11. Bu konu : ” Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 164

12. Bu konu : ” Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 32

13. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 20-02-2021 10:25:40

14. Bu konu : ” Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 188

15. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım 28-02-2021 21:32:48

16. Bu konu : ” Virüsün iddia edildiği kadar ölümcül ve bulaşıcı olmadığını veya kilitlemelerin işe yaramadığını gösteren mantıklı bir argüman ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 298

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link