Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz?

Çocukların neden büyük oranda virüsü kapmadıkları konusunda net bir cevabı asla alamadım ama bunun gibi bir virüs yaratabilir misiniz diye merak ediyorum.

Kasabamda daha yeni bir daha korkunç virüsün dolaştığını söyleyen yeni yazılar var, bu da şimdi çocukların hastalandığını söylüyor.

Şu anda her şey mümkün olduğu için, ilk virüsün daha az ölçüde ölümcül bir suşa verilen darbeyi yumuşatmak için yapıldığını söyleyebilir misiniz?

This Post Has 29 Comments

1. ali

Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

2. Anonim

Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler

3. Emine

Tekirdağ dan kimler var. Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? . Slm sayfa inanki mükemmel, şukuladım , Emine – 316

4. ali

Bu konu : ” Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? ” çok güzel. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 340

5. doruk

Bu konu : ” Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 64

6. ali

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun

7. doruk

merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. ali

Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

9. ali

Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Hasan

selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Aylin

Samsun dan kimler var. Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? . merhaba arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, şukuladım , Aylin – 460

12. Aylin

Bu konu : ” Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? ” çok güzel. Selam herkese siten cidden hayran edici, teşekkürler , Aylin – 204

13. ziya

Trabzon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sağolun 28-01-2021 00:21:28

14. doruk

Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha iyi, saolun

15. Emine

merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

16. Aylin

Konya merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun 11-02-2021 00:47:18

17. memo

Bu konu : ” Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 105

18. banu

Bu konu : ” Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 313

19. Hasan

Selam web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

20. ali

Selamın aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. ali

Çanakkale merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 25-02-2021 11:46:46

22. memo

Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım

23. Anonim

Bitlis dan kimler var. Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler , – 83

24. doruk

Bu konu : ” Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun , doruk – 433

25. Anonim

Düzce merkezden ben . Selamlar sayfa inanki hayran edici, saolun 14-03-2021 03:18:50

26. Gürbüz

merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

27. ziya

Muş merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım 26-03-2021 22:35:44

28. banu

Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım 28-03-2021 05:34:00

29. Emine

Bu konu : ” Virüsün insan yapımı tarafına doğru eğiliyorum ama çocukları etkilemeyen bir virüs tasarlayabilir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 326

Bir cevap yazın