Sadece küçük bir sihirli numeroloji veya bağıntılar ya da buna her ne diyorsanız:

Bazı filmler:

V (dizi)

Kan davası için V

Star Wars Bölüm V: İmparatorluk Geri Dönüyor

Virüs

Böylece elimizde: Uzaylılar, Faşizm, Daha Fazla Faşizm, ölümcül Virüs

V harfi romen rakamıdır. 5, üçüncü asal sayıdır ve ilk iki asal sayının (2+3) toplamıdır.

Hem Aşı hem de Virüs V ile başlar

V ters A’ya benziyor.. Alfabedeki ilk harf ve Google’ın ana kuruluşunun adı, aynı zamanda tüm ülkelerdeki uzay kuruluşlarında bulunan şerit gibi görünüyor..

Birbirine yakın iki V harfi W… Dünya Savaşı’nda yer alır, Whisky, Whore, Womb, Woman, Willy (önemi belirsiz) ve W, Alfabedeki 23. harftir.

17 Comments

1. Bu konu : ” V’nin önemi ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hayran edici, tebrikler , Emine – 130

2. Bu konu : ” V’nin önemi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 407

3. Van dan kimler var. V’nin önemi . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 360

4. Muş merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler 01-08-2021 13:34:33

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” V’nin önemi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 260

6. Iğdır dan kimler var. V’nin önemi . Merhaba herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , – 161

7. Bu konu : ” V’nin önemi ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, saolun , banu – 77

8. Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 05-08-2021 20:54:10

9. Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım

10. Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım

11. Karabük dan kimler var. V’nin önemi . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, sağolun , gaye – 274

12. Bu konu : ” V’nin önemi ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 464

13. Sivas dan kimler var. V’nin önemi . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, şukuladım , Emine – 141

14. Kilis dan kimler var. V’nin önemi . Selam siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , banu – 200

15. Rize merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, saolun 01-09-2021 21:24:07

16. Bu konu : ” V’nin önemi ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 211

Write A Comment