40 yıl önce nasa, bugün hala çalışır durumda olan bir uzay sondası yaptı. Sadece operasyonel değil, aynı zamanda son 40 yıldır uzayda ve herhangi bir onarıma ihtiyaç duymadı. Tüm bu gezegenler ve aylar tarafından gezindi ve bir veya iki asteroit kuşağı olduğunu varsayıyorum ve hala vızıldamaya devam ediyor. Hala veri gönderiyor, çünkü onunla ne kadar uzakta olursak olalım, onunla iletişim kurabiliyoruz. Hala çalışan 90’lardan bir şeyim bile yok ama bu uzay sondası uzayda kırk yıldır bozulmadı. Burada neyi özlüyorum?

…catticus_n_bigD tarafından gönderildi
[comments]

64 Comments

1. Uşak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan inan ki çok güzel, şukuladım 09-07-2021 18:08:03

2. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

3. Ağrı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-07-2021 18:31:55

4. Çorum dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Merhabalar web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , hatice – 196

5. Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden mükemmel, sağolun , Gürbüz – 237

7. Manisa dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . selam arkadaşlar sayfa inan ki güzel, teşekkürler , Emine – 356

8. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 161

10. Bolu dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Slm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 441

11. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Merhaba siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 316

14. merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Rize merkezden ben doruk. Mrb web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 09-07-2021 19:45:32

16. Selamlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım

17. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, sağolun , ali – 327

18. Selamlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

19. Trabzon dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Slm paylaşım ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 280

20. Isparta dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Merhabalar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 186

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 13

22. Yozgat dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 128

23. Kars dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 325

24. Karaman dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım , ahmet – 348

25. Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, teşekkürler

26. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Slm sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 315

27. Mrb siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 427

29. merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım

30. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 452

31. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Mrb sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 372

32. Slm sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

33. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 85

34. Malatya merkezden ben ali. Selam herkese web siten yeminle güzel, sağolun 20-07-2021 04:48:05

35. Denizli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 02:45:25

36. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Selam sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 121

37. Aydın merkezden ben memo. Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, saolun 25-07-2021 03:30:36

38. Kırşehir dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Selam paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 224

39. Yozgat merkezden ben memo. Selam siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım 27-07-2021 02:39:25

40. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha iyi, teraziye tıkladım , doruk – 345

41. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

42. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 50

43. Aksaray dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 153

44. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 312

45. Sivas dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Slm siten valla güzel, teşekkürler , hatice – 79

46. Kars merkezden ben ali. Mrb web siten inanılmaz iyi, şukuladım 04-08-2021 17:37:29

47. Selam paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler

48. Slm siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

49. Iğdır dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 154

50. Ağrı merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 24-08-2021 00:39:11

51. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, saolun 24-08-2021 04:44:53

52. Osmaniye merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inan ki dikkat çekici, sağolun 26-08-2021 21:04:10

53. Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, tebrikler , memo – 204

55. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 277

56. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, şukuladım , ahmet – 472

57. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 436

58. Bu konu : ” Voyager 2… Yani…gerçekten mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 231

59. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler

60. Kocaeli dan kimler var. Voyager 2… Yani…gerçekten mi? . Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım , ali – 414

61. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

Write A Comment