Dün geceden itibaren, VPN’im açıksa iPhone internetim hiç çalışmayacak. Wifi’ye bağlanmayacak. Veri kullanamıyorum. Yapabileceğim tek şey aramak veya mesaj atmak. İnternet gerektiren uygulama yok. Hatta ağlarımı ve her şeyi sıfırladım. Ancak VPN’imi kapattığım anda hepsi tekrar çalışıyor (express VPN btw kullanıyorum). Tüm Reddit VPN sansürlemesiyle biraz garip zamanlama. Bunu başka kimse fark etti mi?

64 Comments

1. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Slm sayfanız cidden güzel, şukuladım , Aylin – 254

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, sağolun , Gürbüz – 47

4. Sakarya merkezden ben Hasan. Selam sayfan valla iyi, tebrikler 25-07-2021 23:04:08

5. Merhaba siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

6. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 333

7. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 273

8. Tekirdağ merkezden ben emin. Mrb siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-07-2021 23:13:57

9. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki güzel, şukuladım , emin – 273

10. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 135

11. Çorum merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 25-07-2021 23:18:38

12. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, teşekkürler , mehmet – 8

13. Diyarbakır merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 23:22:53

14. Erzurum dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 156

15. Bilecik dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 285

16. Selam herkese siten vallaha hayran edici, teşekkürler

17. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım 25-07-2021 23:30:31

18. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 30

19. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

20. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. Afyon merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 25-07-2021 23:38:49

22. Muğla dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, tebrikler , doruk – 469

23. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım

24. Mersin merkezden ben ali. Selam herkese siteniz cidden hayran edici, sağolun 25-07-2021 23:42:44

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Selam siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 196

26. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler 25-07-2021 23:43:49

27. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun 25-07-2021 23:44:39

28. Kırklareli dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Selam sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 446

29. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

30. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 165

31. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 323

32. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler

33. Konya merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler 25-07-2021 23:54:40

34. Aydın merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım 26-07-2021 00:54:24

35. Sinop merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 04:31:03

36. Tokat dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Mrb sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 430

37. Osmaniye dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 470

38. Antalya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 26-07-2021 13:21:52

39. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

40. Karaman dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Selam herkese sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 137

41. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

42. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 198

43. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

44. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 107

45. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 379

46. Şanlıurfa dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 16

47. Artvin merkezden ben gaye. Slm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 16-08-2021 16:48:16

48. Antalya dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Emine – 277

49. Eskişehir dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Selamlar paylaşım vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 153

50. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 18-08-2021 20:36:50

51. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, teşekkürler , emin – 287

52. Bartın merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran edici, şukuladım 25-08-2021 14:41:53

53. Bilecik dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 125

54. Hatay dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 408

55. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 01-09-2021 21:25:33

56. Düzce merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2021 13:13:25

57. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

58. Konya dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , gaye – 61

59. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam sayfa cidden hoşuma gitti, saolun 14-09-2021 17:04:52

60. Bu konu : ” VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 316

61. Kayseri dan kimler var. VPN kullanırken başka birinin iPhone interneti çalışmıyor mu? . Slm siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , Emine – 181

Write A Comment