Eminim bunu çok alırsınız, ancak VPN şirketlerine güvenilebilir mi? Demek istediğim, bu adamlar askeri değiller, çoğunlukla benim gibi teknoloji meraklısı bilgisayar meraklıları, yani Anonymous’un ilk sızdığı zamanki gibi katlanıp bir ajans tarafından baskı altına alınmalarını ve tüm verilerinizden vazgeçmelerini engelleyen nedir?

Author

37 Comments

1. Nevşehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-11-2020 11:03:32

2. Merhaba siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” VPN şirketlerine güvenilebilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 306

4. Düzce merkezden ben mehmet. Selam sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-11-2020 14:07:41

5. Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 05-11-2020 01:37:07

6. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

7. Ardahan dan kimler var. VPN şirketlerine güvenilebilir mi? . Selamlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 29

8. Aydın merkezden ben . Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 13-11-2020 16:29:53

9. Hatay merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-11-2020 20:30:55

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” VPN şirketlerine güvenilebilir mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 235

11. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 23-11-2020 21:17:18

12. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. VPN şirketlerine güvenilebilir mi? . Slm paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 330

13. Çankırı dan kimler var. VPN şirketlerine güvenilebilir mi? . Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 119

14. Bu konu : ” VPN şirketlerine güvenilebilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım , hatice – 26

15. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

16. Merhaba herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. selam arkadaşlar paylaşım cidden güzel, face de paylaştım

18. Bu konu : ” VPN şirketlerine güvenilebilir mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten çok iyi, sağolun , doruk – 378

19. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” VPN şirketlerine güvenilebilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım , mehmet – 35

21. Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

22. Amasya merkezden ben ziya. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-12-2020 03:38:41

23. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

24. Bu konu : ” VPN şirketlerine güvenilebilir mi? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 210

25. Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

26. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Kırıkkale merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, face de paylaştım 11-01-2021 20:01:05

28. Bolu dan kimler var. VPN şirketlerine güvenilebilir mi? . Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 176

29. Erzincan dan kimler var. VPN şirketlerine güvenilebilir mi? . selam arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , memo – 415

30. Iğdır dan kimler var. VPN şirketlerine güvenilebilir mi? . Selamın aleyküm web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım , ali – 122

31. Bilecik merkezden ben Hasan. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-01-2021 21:32:58

32. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. VPN şirketlerine güvenilebilir mi? . Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 221

33. Karaman merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, şukuladım 23-01-2021 03:07:21

34. Bu konu : ” VPN şirketlerine güvenilebilir mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım , Hasan – 428

35. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, facebookta paylaştım

36. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

37. Bu konu : ” VPN şirketlerine güvenilebilir mi? ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 408

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link