Kategoriler
Genel

Vücuda Yerleştirilebilir Kuantum Nokta Mikroiğne Aşılama Sistemi = İngilizce gematria’da 666

Bill Gates, İnsan Vücuda Yerleştirilebilen Kuantum Dot Mikroiğne Aşılama Sistemi adını verdiğimiz bir şey inşa ediyor ve çalışması için Luciferase adlı bir enzime ihtiyacı var. ‘İnsan’ kelimesini kaldırın ve 666 olur (İngilizce gematria).

https://www.gematrix.org/?word=Implantable+Quantum+Dot+Microneedle+Vaccination+Delivery+System

Her geçen gün, çok eşsiz bir zaman diliminde yaşadığımızı İncil’e inanan bizler için daha açık ve daha net olur. Öyle ki, aslında, Deccal krallığına ve Canavarın İşareti sisteminin gözlerimizin önünde toplandığına şahit olabiliriz. Bunun gibi makaleler yazarken ‘olabilir’ kelimesini çok fazla dikkatle kullandığımı lütfen unutmayın, ancak düşüncelerimle yalnız olduğumda tam olarak nerede olduğumuza tamamen ikna oldum. 100%. Bilge anlar. Luciferaz’ı hiç duydun mu?

“Ve dedi ki, Yoluna git, Daniel: sözler sona erene kadar kapatıldı ve mühürlendi. Birçoğu arıtılacak ve beyaz hale getirilecek ve denenecek; ama kötüler kötülük yapmaz: ve kötülerin hiçbiri anlamaz; ama bilge anlayacaktır. ” Daniel 12: 9,10 (KJB)

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca size Bill Gates tarafından devasa bir proje gösterdik. Bu ifade, neredeyse inanılmayacak kadar inanılmaz bir şey anlamına gelen Eski İngilizce bir terimdir. Holokost’taki Nazi toplama kampları bunun harika bir örneğidir. Orada olanların filmleri ortaya çıktığında o kadar şaşırtıcıydı ki, böyle bir şeyin olabileceğini anlamak zordu. Ama oldu. Ve şimdi olan şey, Deccal sistemi, kulağa benzer şekilde zor bir şeydir, ama işte buradayız.

Bill Gates, İnsan Vücuda Yerleştirilebilen Kuantum Nokta Mikroiğne Aşılama Sistemi adını verdiğimiz bir şey inşa ediyor ve çok şeyden oluşuyor. Merkezinde yeryüzündeki her insana vermek istediği COVID-19 aşısı var, kuantum nokta mikroiğneleri, ID2020’den dijital bir kimlik işareti ve patent numarası # 060.606. Dijital kimlik, Bağışıklık Pasaportu adı verilen bir şey şeklinde gelecek. Tüm bu şeyler ve hepsi bir adam tarafından finanse edilen Bill Gates, toplamda Canavar Markası dünya sisteminin en azından çarpıcı bir öncüsüdür. Bu en azından tahmin, mantıksal sona erdiğinde, Canavar sisteminin gerçek Markası olabilir.

Ama bugün, dikkatinizi tek bir bileşene, aşıları verecek kuantum nokta mikroiğnelerine ve hepsini işe yaratan çok, çok eşsiz bir biyokimyasallara çekmek istiyorum. Bunu okurken ayağa kalkıyorsanız oturmak isteyebilirsiniz. Bugün size kuantum nokta aşılamasını özel bir mobil cihaz uygulamasıyla okunabilir hale getirecek kimyasal olan ‘yakın kızılötesi biyolüminesans enzimi lusiferaz bring sunuyoruz.

Bu doğru, Bill Gates İnsan İmplante Edilebilir Kuantum Nokta Mikroiğne Aşılama Sistemi’ni aydınlatacak olan enzime Luciferase denir, bu, kurbanın enjekte edilmesinden çok sonra aşılanmayı okunabilir kılan şeydir ve sadece aşılamanın bir işaret olarak işlev görmesini sağlar. Lusiferaz. Luciferase ne yaptığını görmek ister misiniz? Bir göz at.

Buradaki bağlantıdaki makalenin ve resimlerin geri kalanı:

https://www.nowtheendbegins.com/bill-gates-human-implantable-quantum-dot-microneedle-vaccine-delivery-system-needs-luciferase-666/

“Vücuda Yerleştirilebilir Kuantum Nokta Mikroiğne Aşılama Sistemi = İngilizce gematria’da 666” için 59 yanıt

Adana merkezden ben doruk. Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-05-2020 03:11:44

Manisa merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-05-2020 03:41:00

Kilis merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-05-2020 05:50:06

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-05-2020 07:14:15

Rize merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten harbiden güzel, sağolun 07-05-2020 07:22:40

Batman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2020 07:46:05

Osmaniye merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 13-05-2020 16:21:22

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 14-05-2020 08:42:38

Erzincan merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım 14-05-2020 08:42:51

Muğla merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:42:56

Çorum merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım 14-05-2020 08:43:04

Kilis merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım 14-05-2020 08:43:17

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler 22-05-2020 00:55:38

Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, saolun 05-06-2020 19:34:55

Karaman merkezden ben ziya. Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 23:44:54

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 08-06-2020 17:17:33

Edirne merkezden ben doruk. Slm siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2020 15:37:34

Burdur merkezden ben ali. Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-07-2020 23:04:46

Trabzon merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, şukuladım 30-07-2020 17:01:08

Adıyaman merkezden ben gaye. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 31-07-2020 04:26:19

Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 07-08-2020 00:02:39

Zonguldak merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-08-2020 17:04:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir