Vücudunuzda rüyalarınızın izleriyle burada kimse uyandı mı?

Bu yüzden bazen çok tuhaf rüyalar görüyorum, gerçekten tuhaf … Onları analiz etmeye çalışmak istemiyorum (ve yine de doğru şekilde hatırlayamıyorum) ama bazen 3 ayda bir 2 kez ya da öylesine, çok tuhaf rüyalar görüyorum uyandığımda vücudumda çizikler, mavi lekeler vb. gibi lekeler var. Daha gençken bir rüyamda biraz “boyutsal güç” ile karşılaştım ve bana elini uzattığında uyandım ve kolumda bir el işareti vardı (tıpkı koluma basan biri için kırmızı işaret gibi)

Bu, MK ultra programlarına bu kadar ilgi duymamın nedenlerinden biri, çünkü eminim onlar hayallerimizi nasıl kontrol edebilir veya bizi rüyalarımıza rağmen kontrol edebilirler …

Ve evet, bu denizaltının şu anda tam bir politika olduğunu biliyorum ve bu düzgün bir şekilde indirilecek … ama evet ..

“Vücudunuzda rüyalarınızın izleriyle burada kimse uyandı mı?” üzerine 14 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 29-09-2020 16:10:04

2. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 09:16:51

3. Elazığ merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 11:18:59

4. Erzincan merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-10-2020 21:19:02

5. Rize dan kimler var. Vücudunuzda rüyalarınızın izleriyle burada kimse uyandı mı? . Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 98

6. Bu konu : ” Vücudunuzda rüyalarınızın izleriyle burada kimse uyandı mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 58

7. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 22:18:03

8. Aydın dan kimler var. Vücudunuzda rüyalarınızın izleriyle burada kimse uyandı mı? . Selam herkese web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 320

9. Rize merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 22-10-2020 23:58:45

Yorum yapın