Bu Vax patentine göz atın. No.lu uygulamayı google’da aratmaktan çekinmeyin.

Çin Halk Cumhuriyeti Devlet Fikri Mülkiyet Ofisi (12)Buluş için Patent Başvurusu (21)Başvuru No. 202011031367.1 (22) Başvuru Tarihi 2020.09.27 (71)Başvuran Şanghay Ulusal Nanoteknoloji ve Uygulamalar Mühendislik Araştırma Merkezi Ltd Adres 201109 No. 468 Jianchuan Yolu, Minhang Bölgesi, Şanghay (72)Mucit Cui Daxiang Lisesi Liang Huitianjing Li Xueling Shen Qi (74)Patent Ajansı Şanghay Doğu Asya Patent ve Ticari Marka Ajansı Co., Ltd Şirketleri 31208 Ajan Dong Mei (51) Int.Cl. A61K 39/215(2006.01) A61K 39/39(2006.01) A61K 39/385(2006.01) A61P 31/14(2006.01) (54)Buluşun adı Nano-koronavirüs Rekombinant Aşı Taşıyıcı olarak Grafen oksite dayalı (57)Özet mevcut buluş nanomalzemeler ve biyotıp alanına aittir, özellikle bir aşı ile ilgilidir, özellikle 2019-nCoV koronavirüs nükleer rekombinant nano-aşısının geliştirilmesi ile ilgilidir. Mevcut buluş ayrıca aşının hazırlanması için bir yöntemi ve bunun hayvanlarda uygulanmasını içerir. test.Yeni koronavirüs aşısı, grafen oksit, karnosin, CpG, yeni koronavirüs RBD; grafen oksit iskeleti üzerinde karnosin, CpG ve yeni koronavirüs RBD’nin bağlanması; SEQ İD NO 1’de gösterildiği gibi CpG’nin kodlama dizisi; Yeni koronavirüs RBD, yeni koronavirüs protein reseptörü bağlama bölgesine atıfta bulunur, farelerde RBD’ye karşı yüksek verimli değerlik spesifik antikorlar üretebilir ve bu, yeni hastalıkların önlenmesi ve tedavisi için güçlü destek sağlar.

Düşünceler?

Author

75 Comments

1. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha mükemmel, sağolun , doruk – 255

2. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım , hatice – 57

4. Amasya dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 250

5. Şırnak dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Slm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 193

6. Kütahya dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 139

7. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 05-08-2021 03:36:39

8. Selamlar sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Karaman dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, saolun , doruk – 224

10. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 227

11. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 432

12. selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 325

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 303

15. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 396

16. Bursa dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 170

17. Bolu dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Merhabalar paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım , Hasan – 77

18. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, tebrikler 16-08-2021 20:14:42

19. Hakkari dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selam herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 88

20. Siirt dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 374

21. Denizli dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selam herkese web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 211

22. Ordu dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selam herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 368

23. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla iyi, teşekkürler , ziya – 31

24. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 124

25. Kayseri merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım 20-08-2021 18:33:03

26. Mardin merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım 20-08-2021 18:45:49

27. Antalya dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler , mehmet – 27

28. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Mrb web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 423

29. Konya dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selam web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 158

30. Mardin merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 24-08-2021 20:20:49

31. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

32. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

33. Slm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

34. Edirne dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 296

35. Edirne merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 28-08-2021 20:14:40

36. Şırnak dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Merhaba herkese sayfanız cidden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 260

37. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2021 20:57:47

38. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 11

39. Bartın dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 335

40. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selam web siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 132

41. Kırıkkale dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, şukuladım , memo – 300

42. Elazığ dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selam herkese sayfa valla hoşuma gitti, saolun , emin – 76

43. Mrb web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

44. selamun aleyküm sayfan cidden mükemmel, twitter da paylaştım

45. Burdur merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-09-2021 23:56:25

46. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-09-2021 00:21:55

47. Şanlıurfa merkezden ben ali. selamun aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler 09-09-2021 20:23:16

48. Hakkari dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 405

49. Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

50. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun

51. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 244

52. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

53. İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 17-09-2021 03:38:28

54. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım

55. Artvin dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Merhaba sayfan inanki güzel, sağolun , doruk – 386

56. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 18

57. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

58. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun , memo – 248

59. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 146

60. Bursa merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler 20-09-2021 22:11:28

61. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 67

62. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

63. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-09-2021 10:30:55

64. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Bu konu : ” Vxene’de Grafen Oksit? ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 308

66. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Vxene’de Grafen Oksit? . Selamlar siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 391

Write A Comment