Tanrım, maskeyi çıkarıp mağazada dolaşmak çok güzeldi. Aşı kanıtı bile gerektirmezler. Yine de insanların yaklaşık% 90 ila 95’i hala maske takıyordu, ancak onlarsız birkaç yüz gördüm ve insanların yüzlerini tekrar görmek çok güzeldi. Maske gereksinimini ne kadar zorladılar, sonra CDC herkesi şaşırttı. Sert liberallerin CDC’ye artık güvenilemeyeceğini söylemesinin ne kadar süreceğini merak ediyorum.

21 Comments

1. Muş merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun 16-05-2021 01:57:42

2. Hatay dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun , Emine – 130

3. Tunceli dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim güzel, saolun , Hasan – 162

4. Bu konu : ” WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! ” çok güzel. Selam sayfa vallaha hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 190

5. Bursa dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim iyi, sağolun , banu – 173

6. Bu konu : ” WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , hatice – 96

7. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 367

8. Bu konu : ” WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, sağolun , Emine – 221

9. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 370

10. Bu konu : ” WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi güzel, sağolun , gaye – 370

11. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . Merhaba siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 407

12. Bilecik dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 445

13. Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, şukuladım 03-07-2021 17:48:56

14. Bu konu : ” WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! ” çok güzel. Selam sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler , – 295

15. Siirt dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , doruk – 343

16. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 131

19. Bu konu : ” WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle güzel, saolun , banu – 163

20. Kahramanmaraş dan kimler var. WA eyaletinde sadece Costco’daydı … artık maske gereksinimi yok! . Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 403

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link