Kategoriler
Genel

WA eyaletinde yeni COVID19 vakaları

Yakima’nın WA eyaletindeki diğer tüm olası şehirlerden yeni COVID19 vakalarının merkez üssü olması garip görünüyor.

Washington eyaleti, hastane yatakları bittikten sonra yüz maskeleri talep edecek

https://www.cbsnews.com/news/washington-state-require-face-mask-hospital-beds-coronavirus/

Eyalet Sağlık Bakanlığı’na göre, Salı akşamı Washington’da 28.870 teyit edilmiş koronavirüs vakası ve 4.000’den fazla hastaneye yatış vakası var. Seattle’ın hemen güneydoğusunda yer alan Yakima İlçesi, eyaletteki ikinci en yüksek sayıya sahip ve virüsle savaşmaya yardımcı olmak için hastane yataklarının bittiğini söyledi. 19 Haziran’da Yakima Sağlık Bölgesi, bir açıklamada, Virginia Mason Anıtı’nın “yoğun bakım veya yoğun olmayan bakım yatağı bulunmadığını” söyledi.

Insima, Yakima’nın artık eyaletteki virüsün merkez üssü olduğunu söyledi.

Biraz googling yaptı ve hemen aşağıdaki makaleyi fark etti. Hiçbir şey olmayabilir, ama hiçbir şey olmayabilir.

DOD, Ek 5G Testi, Deney için Yeni Konumlar Duyurdu HAZİRAN 3, 2020 | Yazan C. TODD LOPEZ, DOD HABERLERİ

https://www.defense.gov/Explore/News/Article/Article/2207390/dod-announces-new-locations-for-additional-5g-testing-experimentation/

“Washington-Joint Base Lewis-McChord ve ilişkili Yakima Eğitim Merkezi’nde artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik eğitiminin nasıl geliştirileceği konusunda 5G değerlendirmeleri devam ediyor.”

Sağlık etkilerini daha iyi inceleyene kadar 5G teknolojisini durdurabilir / yasaklayabilir miyiz? 5G’nin insan sağlığı üzerindeki etkileri ve hayvan sağlığı üzerindeki etkileri hakkında şu anda çok fazla soru sorulmamıştır.

“WA eyaletinde yeni COVID19 vakaları” için 10 yanıt

Çanakkale merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-06-2020 12:13:41

Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 27-06-2020 12:49:46

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, şukuladım 01-07-2020 13:12:21

Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 16:55:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir