Etrafta dolaştığını gördüğüm bazı teoriler.

-Kuruluş gücü, yasallığı veya yasallığı ne olursa olsun, govt sevmediği şeyleri ezecek ve bu süreçte masum hayatları (tesisteki canlı canlı yakılan çocuklar) yok etmeye isteklidir.

– Kollektifleşmeye karşı, özgür çağrışım ifade eden insanlar.

– Tarikatlara karşı, bir tarikatın kendi başına yasadışı olup olmadığını bilmediğim, ancak lider bazı çok karanlık faaliyetlerle suçlandı.

ATF ve FBI, Waco üzerindeki eylemi hala olumlu bir şey olarak destekliyor ve bu, ahlaki ve yasal olarak haklı gösterilmesi gerçekten zor. Bu başlı başına başka bir esnekliktir.

Senin düşüncelerin?

Author

7 Comments

1. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun

2. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 15-04-2021 15:33:08

3. Niğde dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 251

4. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, saolun , – 236

5. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ali – 473

6. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım 29-04-2021 09:19:13

7. Kırşehir dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Selamlar siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 468

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link