Etrafta dolaştığını gördüğüm bazı teoriler.

-Kuruluş gücü, yasallığı veya yasallığı ne olursa olsun, govt sevmediği şeyleri ezecek ve bu süreçte masum hayatları (tesisteki canlı canlı yakılan çocuklar) yok etmeye isteklidir.

– Kollektifleşmeye karşı, özgür çağrışım ifade eden insanlar.

– Tarikatlara karşı, bir tarikatın kendi başına yasadışı olup olmadığını bilmediğim, ancak lider bazı çok karanlık faaliyetlerle suçlandı.

ATF ve FBI, Waco üzerindeki eylemi hala olumlu bir şey olarak destekliyor ve bu, ahlaki ve yasal olarak haklı gösterilmesi gerçekten zor. Bu başlı başına başka bir esnekliktir.

Senin düşüncelerin?

Author

27 Comments

1. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun

2. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 15-04-2021 15:33:08

3. Niğde dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 251

4. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, saolun , – 236

5. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ali – 473

6. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım 29-04-2021 09:19:13

7. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Selamlar siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 468

8. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım , – 24

9. Selamın aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Bitlis dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 178

11. Batman dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 210

12. Bitlis dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 107

13. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 299

14. Aydın dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 18

15. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 45

16. Aksaray merkezden ben hatice. Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 13-06-2021 23:13:48

17. Van dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, tebrikler , mehmet – 40

18. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 219

19. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 473

20. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

21. Sakarya dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 125

22. Bu konu : ” Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 495

23. Bartın dan kimler var. Waco alt metni, govt bununla gerçekten ne demek istiyordu? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 302

24. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

26. Kars merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-07-2021 03:29:13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link