Kategoriler
Genel

WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var.

Seattle Corona numaraları.

Nisan ayının başlarında CenturyLink Sahası’nda bir ordu saha hastanesi kuruldu. Bu “pandemi” sırasında Seattle hastanelerinin yükünü hafifleteceklerdi. Korona olmayan hastaları tedavi ederler ve Seattle hastanelerinde korona hastalarını tedavi etmek için yer açarlar, ancak Seattle hastaneleri de kaçınılmaz olarak gördükleri şeye hazırlanırdı.

>https://www.seattletimes.com/seattle-news/health/a-look-inside-the-army-field-hospital-at-centurylink-field-designed-to-help-medical-centers-swamped-by- koronavirüsü hastaların /

>> Seattle’ın en büyük hastanelerinden bazıları, salgından önce zaten kapasiteye yakındı. Ancak Sauer, elektif ameliyatların agresif iptallerinin ve teletıp kullanımının yatak açtığını ve bölge hastanelerinin% 70’e yakın kapasitede çalıştığını söyledi.

Seattle, Wikipedia’nın “Washington’daki hastane listesine” göre tam hastane kapasitesi 3.679 yatak kapasitesine sahiptir.

>https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_hospitals_in_Washington_(state)

“Pandemi” den hemen önce tam kapasiteye yakın olduklarını belirterek, kapasiteyi 2.575 yatak olan% 70’e getirerek tüm elektif ameliyatları iptal ettiklerini ve geri kalan% 30’unun koroner hastaları tedavi etmek için kullanılacağını söylediler.

Bu Seattle Times makalesinde, ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral James McConville bunu söyledi.

> Tam olarak hastalar Seattle saha hastanesinde tedavi edilebildiğinde, önümüzdeki haftalarda Seattle bölgesindeki pandeminin yoğunluğuna bağlı olacaktır. “Gerçekten ne olduğuna bağlı. İdeal olarak, bazı açılardan buraya gelen hasta olmayacağını umuyorum çünkü bu durum tamamen kontrol altında olduğu anlamına geliyor ”dedi. “Ancak, bu bir beklenmedik durum yeteneğidir. Şehirdeki hastanelerin kapasitesini arttırıyor ve bu yüzden burada. ”

Sahra hastaneleri 3 gün sonra bir hastayı tedavi etmeden ayrıldılar. Sanırım bu% 30’a yakın bile değiller. Saha hastanesi 3 gün içinde ayrılırsa, 1.104 vakadan anlamlı derecede düşük olmaları gerekti.

>https://www.military.com/daily-news/2020/04/10/armys-seattle-field-hospital-closes-after-3-days-without-treating-single-patient.html

>> Ordunun Seattle Saha Hastanesi 3 Gün Sonra Tek Bir Hastayı Tedavi Etmeden Kapatılıyor

Washington Eyaleti Başkanı Jay Inslee, Seattle’ın profesyonel futbol stadyumunda Ordu tarafından kurulan aceleyle inşa edilmiş saha hastanesi hiç hasta görmeden kapanıyor, böylece hizmet kaynakları daha acil ihtiyaç duydukları yere değiştirebilir.

Sözde sayılar.

> Devlet Sağlık Bakanlığı’na göre, saat 11: 59’dan itibaren koronavirüs en az 5.984 kişiye bulaşıp Washington’da 247 kişiyi öldürdüğü için askeri yardım patlaması geliyor. 31 Mart. Federal yetkililer şimdi salgının ABD’de 240.000 kadar insanı öldürebileceğini tahmin ediyor

Şimdi WA ülkeye göre bir ilçe bu gösterir.

>https://m.seattlepi.com/coronavirus/article/washington-state-coronavirus-cases-by-county-15153949.php

>> King County, 519 ölüm de dahil olmak üzere çoğu durumda 7.290’da hâlâ sorumluydu. Eyaletler arası ölümler Perşembe günü toplam 983 oldu

Bu sayılar toplanıyor mu? Korona için 1.104 yatak mevcuttur. Bir ordu saha hastanesini haklı çıkaracak kadar yakın bile gelmediler. Sahra hastanesi taşmak içindi. Sadece 3 gün sonra ayrılmalarının tek nedeni Seattle hastanelerinin korona hastaları için ayırdıkları 1.104 yatak kapasitelerini bile aşmayacaklarıdır. Şimdi size sadece King ilçesinin 7.290 davadan sorumlu olduğunu söylemek istiyorlar.

Gönderen … danjo_kandui
[comments]

“WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var.” için 26 yanıt

Muğla merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-05-2020 05:37:08

Kocaeli merkezden ben ziya. Selam web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 15-05-2020 07:24:13

Yozgat merkezden ben banu. Selam web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-05-2020 12:36:42

Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2020 04:48:52

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-05-2020 17:43:27

Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-06-2020 18:05:35

Rize merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-06-2020 11:23:54

Şırnak merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 11-06-2020 09:40:36

Hatay merkezden ben mehmet. Slm paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 08:21:24

Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım 23-07-2020 18:24:55

Çorum merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-08-2020 01:40:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir