Seattle Corona numaraları.

Nisan ayının başlarında CenturyLink Sahası’nda bir ordu saha hastanesi kuruldu. Bu “pandemi” sırasında Seattle hastanelerinin yükünü hafifleteceklerdi. Korona olmayan hastaları tedavi ederler ve Seattle hastanelerinde korona hastalarını tedavi etmek için yer açarlar, ancak Seattle hastaneleri de kaçınılmaz olarak gördükleri şeye hazırlanırdı.

>https://www.seattletimes.com/seattle-news/health/a-look-inside-the-army-field-hospital-at-centurylink-field-designed-to-help-medical-centers-swamped-by- koronavirüsü hastaların /

>> Seattle’ın en büyük hastanelerinden bazıları, salgından önce zaten kapasiteye yakındı. Ancak Sauer, elektif ameliyatların agresif iptallerinin ve teletıp kullanımının yatak açtığını ve bölge hastanelerinin% 70’e yakın kapasitede çalıştığını söyledi.

Seattle, Wikipedia’nın “Washington’daki hastane listesine” göre tam hastane kapasitesi 3.679 yatak kapasitesine sahiptir.

>https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_hospitals_in_Washington_(state)

“Pandemi” den hemen önce tam kapasiteye yakın olduklarını belirterek, kapasiteyi 2.575 yatak olan% 70’e getirerek tüm elektif ameliyatları iptal ettiklerini ve geri kalan% 30’unun koroner hastaları tedavi etmek için kullanılacağını söylediler.

Bu Seattle Times makalesinde, ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral James McConville bunu söyledi.

> Tam olarak hastalar Seattle saha hastanesinde tedavi edilebildiğinde, önümüzdeki haftalarda Seattle bölgesindeki pandeminin yoğunluğuna bağlı olacaktır. “Gerçekten ne olduğuna bağlı. İdeal olarak, bazı açılardan buraya gelen hasta olmayacağını umuyorum çünkü bu durum tamamen kontrol altında olduğu anlamına geliyor ”dedi. “Ancak, bu bir beklenmedik durum yeteneğidir. Şehirdeki hastanelerin kapasitesini arttırıyor ve bu yüzden burada. ”

Sahra hastaneleri 3 gün sonra bir hastayı tedavi etmeden ayrıldılar. Sanırım bu% 30’a yakın bile değiller. Saha hastanesi 3 gün içinde ayrılırsa, 1.104 vakadan anlamlı derecede düşük olmaları gerekti.

>https://www.military.com/daily-news/2020/04/10/armys-seattle-field-hospital-closes-after-3-days-without-treating-single-patient.html

>> Ordunun Seattle Saha Hastanesi 3 Gün Sonra Tek Bir Hastayı Tedavi Etmeden Kapatılıyor

Washington Eyaleti Başkanı Jay Inslee, Seattle’ın profesyonel futbol stadyumunda Ordu tarafından kurulan aceleyle inşa edilmiş saha hastanesi hiç hasta görmeden kapanıyor, böylece hizmet kaynakları daha acil ihtiyaç duydukları yere değiştirebilir.

Sözde sayılar.

> Devlet Sağlık Bakanlığı’na göre, saat 11: 59’dan itibaren koronavirüs en az 5.984 kişiye bulaşıp Washington’da 247 kişiyi öldürdüğü için askeri yardım patlaması geliyor. 31 Mart. Federal yetkililer şimdi salgının ABD’de 240.000 kadar insanı öldürebileceğini tahmin ediyor

Şimdi WA ülkeye göre bir ilçe bu gösterir.

>https://m.seattlepi.com/coronavirus/article/washington-state-coronavirus-cases-by-county-15153949.php

>> King County, 519 ölüm de dahil olmak üzere çoğu durumda 7.290’da hâlâ sorumluydu. Eyaletler arası ölümler Perşembe günü toplam 983 oldu

Bu sayılar toplanıyor mu? Korona için 1.104 yatak mevcuttur. Bir ordu saha hastanesini haklı çıkaracak kadar yakın bile gelmediler. Sahra hastanesi taşmak içindi. Sadece 3 gün sonra ayrılmalarının tek nedeni Seattle hastanelerinin korona hastaları için ayırdıkları 1.104 yatak kapasitelerini bile aşmayacaklarıdır. Şimdi size sadece King ilçesinin 7.290 davadan sorumlu olduğunu söylemek istiyorlar.

Gönderen … danjo_kandui
[comments]

Author

102 Comments

1. Muğla merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-05-2020 05:37:08

2. Kocaeli merkezden ben ziya. Selam web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 15-05-2020 07:24:13

3. Yozgat merkezden ben banu. Selam web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-05-2020 12:36:42

4. Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2020 04:48:52

5. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-05-2020 17:43:27

6. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-06-2020 18:05:35

7. selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. Rize merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-06-2020 11:23:54

9. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 11-06-2020 09:40:36

10. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Bartın merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 29-06-2020 03:47:08

12. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

13. Düzce merkezden ben ali. Selamlar sayfa inan ki çok güzel, şukuladım 02-07-2020 09:10:20

14. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selamlar sayfan cidden çok iyi, teşekkürler 17-07-2020 05:23:31

16. Hatay merkezden ben mehmet. Slm paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 08:21:24

17. Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım 23-07-2020 18:24:55

18. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun

19. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

20. Çorum merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-08-2020 01:40:58

21. Muş merkezden ben ziya. Mrb sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 06-08-2020 22:30:26

22. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

23. Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 11-08-2020 03:21:07

24. Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim güzel, teşekkürler 11-08-2020 06:26:33

25. Antalya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, teşekkürler 14-08-2020 11:55:28

26. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

28. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-09-2020 13:27:12

29. Erzincan merkezden ben Aylin. Slm siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 05-09-2020 00:27:47

30. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-09-2020 00:27:48

31. Bitlis merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 05-09-2020 10:55:15

32. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz inan ki çok güzel, saolun

33. Erzincan merkezden ben ziya. Mrb sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım 14-09-2020 06:56:43

34. selamun aleyküm sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım

35. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun

36. Sakarya merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, facebookta paylaştım 25-09-2020 05:11:33

37. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler

38. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler

39. Mersin merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-10-2020 08:10:11

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 488

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden hayran edici, saolun , elif yılmaz – 77

42. selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

43. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 474

44. Kütahya dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Selamlar paylaşımın cidden iyi, sağolun , Hasan – 258

45. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Mrb siten gerçekten hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 409

46. Tunceli dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 61

47. Slm sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

48. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 209

49. selamun aleyküm sayfan inan ki güzel, şukuladım

50. Konya dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . selamun aleyküm siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 163

51. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Kütahya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, face de paylaştım 16-11-2020 19:45:05

53. Kocaeli dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, face de paylaştım , gaye – 48

54. Artvin merkezden ben banu. Selam herkese siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-11-2020 16:12:31

55. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

56. Kocaeli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, sağolun 01-12-2020 06:30:17

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 455

58. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , emin – 131

59. Yozgat dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Selam sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 204

60. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , – 360

61. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 170

62. Ağrı dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 444

63. Amasya merkezden ben emin. Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 27-12-2020 00:18:01

64. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 340

65. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 17:45:57

66. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun , emin – 11

67. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 249

68. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 82

69. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Mrb sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 206

70. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 123

71. Kahramanmaraş dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 76

72. Trabzon merkezden ben hatice. Selam siteniz vallaha çok güzel, saolun 29-01-2021 11:06:17

73. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 15:09:25

74. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 04-02-2021 13:55:33

75. Gaziantep dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , gaye – 131

76. Kars dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , ahmet – 52

77. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla iyi, teraziye tıkladım , memo – 494

78. Çorum dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, twitter da paylaştım , memo – 264

79. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 21:52:27

80. İzmir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-03-2021 03:10:10

81. Eskişehir dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 314

82. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

83. Isparta dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Selamlar web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 479

84. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Mrb sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 8

85. Eskişehir merkezden ben ali. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 01-05-2021 09:54:16

86. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, şukuladım , ahmet – 240

87. Slm paylaşım harbiden çok iyi, face de paylaştım

88. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. . Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 123

89. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , Emine – 196

90. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , mehmet – 31

91. Niğde merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-05-2021 19:09:15

92. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 419

93. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-06-2021 17:29:40

94. Bu konu : ” WA’daki maskeler hakkındaki tüm konuşmayı düşünürsek, burada biraz garip matematik var. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 307

95. Samsun merkezden ben hatice. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun 13-06-2021 00:48:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link