Wal-Mart, Sayıları Büyük Şekilde Şişiren ‘Covid Vakalarını’ Satın Aldı

Bu gönderinin botlar ve sarsıntılar tarafından reddedilip gömülmesini bekliyorum, ancak bir gerçek araştırmacısı bile görse, bu hiç olmamasından iyidir.

Wal-Mart şu anda herhangi bir ortağa (çalışan) izin teklif ediyor. belki ‘covid’ var veya vardiyalarının başında sıcaklıkları kontrol edildiğinde yüksek sıcaklık okuması yapan kişiler.
Çalışan, bir doktordan kendi kendine tecrit edilmesini tavsiye eden (elde etmesi kolay) bir mektup alırsa, ödenmiş ayrılmak.

Wal-Mart, varsayıma dayalı olarak bu ortakları eyalet yetkililerine ve / veya OSHA’ya ‘covid vakaları’ olarak bildiriyor. Bir vakanın sayılması için iştirakçinin ‘test edilmesine’ gerek yoktur.

Herhangi bir şekilde hasta olmayan binlerce çalışan, parasını alsalar da almasalar da ikinci bir tatil geçirmek için bu fırsattan yararlanıyor (genellikle izin aldıkları için mutlu oluyorlar).

Bunu yaparken, eyaletin “enfeksiyon sayısını” daha da şişiriyorlar.
Sonuçta, hepinizin bildiği gibi, Wal-Mart için çok işe yarıyor. Bu salgın hastalık ne kadar uzun süre devam ederse, işsiz kalan rakiplerin sayısı o kadar artar.

TLDR: Wal-Mart çalışanları, covid’ları olsaydı güzel bir tatil geçirirler (genellikle ücretli). Çalışanlar bu fırsattan tam anlamıyla yararlanıyor ve bu, eyaletin ‘covid enfeksiyonu’ sayısını daha da artırıyor.

“Wal-Mart, Sayıları Büyük Şekilde Şişiren ‘Covid Vakalarını’ Satın Aldı” üzerine 17 yorum

1. Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-08-2020 23:49:33

2. Amasya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-08-2020 01:23:24

3. Kütahya merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-08-2020 09:57:26

4. Niğde merkezden ben ali. Selamlar web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 05:59:45

5. Erzurum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, face de paylaştım 17-09-2020 14:28:47

6. Iğdır merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 18-09-2020 12:58:34

7. Düzce merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 10:11:02

8. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:01

9. Düzce merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, şukuladım 06-10-2020 02:05:09

10. Bu konu : ” Wal-Mart, Sayıları Büyük Şekilde Şişiren ‘Covid Vakalarını’ Satın Aldı ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 460

Yorum yapın