Wall-e, temelde tptb’nin bu covid toplumla batıda olmamızı istediği şeyi olarak adlandırdı. Şişman insanlar, teknolojiyle herkesten ayrı bir yaşam sürerek, teknolojiyle herkesten ayrı bir hayat yaşayan şişman insanlar, steril bir ortamda tüm ihtiyaçlarımızı sağlamak için onlara bağlıyken dünyanın yaşanmaz olduğunu söylerken, köleler de tüm Tüketici maxx yaşam tarzlarımız tarafından üretilen atık. Sanırım, bunu gören çocuklar bugünün en genç yetişkinleri olacağı için kasıtlı öngörücü programlamaydı. Belki de bu kadar çok futbol annesinin beyni bu covid saçmalığıyla yıkanıyor olabilir, çünkü çocuklarıyla 100 kez wall-e izlediler ve şu anda geldiğimiz filmde bu tür bir yaşam tarzını dört gözle beklemeleri için beyinlerini yıkadılar.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Wall-e geleceğimizin en doğru tahminiydi ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 484

2. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

3. Burdur merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-03-2021 02:06:43

4. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 00:45:02

5. Manisa dan kimler var. Wall-e geleceğimizin en doğru tahminiydi . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 323

6. Bu konu : ” Wall-e geleceğimizin en doğru tahminiydi ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 383

7. Sakarya dan kimler var. Wall-e geleceğimizin en doğru tahminiydi . selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 251

8. Bu konu : ” Wall-e geleceğimizin en doğru tahminiydi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, tebrikler , emin – 281

9. Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun 08-04-2021 10:59:04

10. Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link