http://gawker.com/the-astounding-conspiracy-theories-of-wall-street-geniu-1561427624

Mark Gorton, önde gelen bir finansçı ve saygın bir girişimcidir. Müzik paylaşım sitesi Limewire’ı kurdu ve ünlü bir yüksek frekanslı ticaret şirketi olan Tower Research’ü yönetiyor. Gorton ayrıca, JFK’ye suikast düzenleyen ve 11 Eylül’ü planlayan “acımasız” gizli kabalin ailesini öldürmeye gelebileceğine inanıyor.

Mark Gorton’un makaleleri, diğer şeylerin yanı sıra JFK ve RFK suikastlarından, Bush’ların başkanlık kariyerlerinden, Clinton’dan ve Oklahoma Şehri’nden sorumlu olan gizli üst düzey katil “Cabal” hakkındaki teorilerini ortaya koyuyor bombalama, 11 Eylül komplosu ve onları ifşa etmeye çalışan sayısız tanık, siyasetçi ve gazetecinin öldürülmesi, Senatör Paul Wellstone ve hatta Hunter S. Thompson dahil.

Gorton’un makalelerinin en uzun ve eksiksiz olanı “Derin Devletin Elli Yılı” başlığını taşıyor.

Gorton’un yazılarından bir diğeri, “Kabalın Siyasi Hakimiyeti”, Kabal’ın sözde üyeleri ve ölümcül komploları üzerine nokta nokta bir başlangıçtır.

Not: Orijinal belgeleri olan varsa. Lütfen gönderin. Bugünle alakalı olabilir. Gorton, son derece detay odaklı ve teknik bir kişidir. O aptal değil.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) ” çok güzel. Selamlar web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 1

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 416

3. Kırşehir dan kimler var. Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) . Mrb siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım , – 72

4. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, facebookta paylaştım

5. Mardin dan kimler var. Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) . selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 475

6. Sivas merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız valla dikkatimi çekti, şukuladım 02-01-2021 19:30:41

7. Kırşehir merkezden ben ziya. Selam web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:31:49

8. Bu konu : ” Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun , ali – 426

9. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun

10. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler 20-01-2021 19:58:58

11. Merhaba herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, tebrikler

12. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, saolun 07-02-2021 01:52:28

13. Tekirdağ dan kimler var. Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım , emin – 6

14. Bu konu : ” Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , banu – 29

15. Edirne dan kimler var. Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) . Selamlar sayfan inan ki mükemmel, tebrikler , gaye – 202

16. Sinop merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 19:16:35

17. Adana merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, facebookta paylaştım 23-02-2021 02:47:54

18. İzmir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 09-03-2021 09:11:50

19. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 11-03-2021 17:38:51

20. Denizli dan kimler var. Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) . Slm sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 439

21. Adana dan kimler var. Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 57

22. Erzincan dan kimler var. Wall Street Genius Mark Gorton’un Şaşırtıcı Komplo Teorileri (2014 – QAnon’dan Önce) . Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, sağolun , ziya – 201

23. Nevşehir merkezden ben ali. Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-04-2021 10:36:08

24. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siten valla çok iyi, twitter da paylaştım

25. Elazığ merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten inan ki iyi, teşekkürler 10-04-2021 06:03:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link