Wall Street’in beyaz yakalı suçları nedeniyle soruşturulması gerekiyor, bunu anlıyorum. Reddit bir ÇKP şirketidir. Wall Street’i ve Amerikan ekonomisini devirmek için bir ÇKP içerisindeki iş mi (covid sırasında geriye kalan, başka bir ÇKP etkisi) veya bu yüzden zengin seçkinlerin gerçek bir Amerikan ele geçirmesi mi?

Author

15 Comments

1. Yozgat merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, saolun 29-01-2021 04:28:41

2. Aksaray dan kimler var. Wall Street için endişeleniyorum … . Slm web sitesi inan ki güzel, teşekkürler , Emine – 489

3. Bu konu : ” Wall Street için endişeleniyorum … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 445

4. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

5. İzmir dan kimler var. Wall Street için endişeleniyorum … . selamun aleyküm sayfa inanki güzel, face de paylaştım , banu – 340

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

7. Osmaniye merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-02-2021 01:27:33

8. Bu konu : ” Wall Street için endişeleniyorum … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 91

9. Elazığ dan kimler var. Wall Street için endişeleniyorum … . Mrb sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 350

10. Ordu merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, teşekkürler 07-03-2021 12:35:25

11. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 11-03-2021 06:50:32

12. Gaziantep dan kimler var. Wall Street için endişeleniyorum … . Merhabalar web siten cidden güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 87

13. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Wall Street için endişeleniyorum … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 289

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link