Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu

Durum tespiti yapacak zamanım veya enerjim yok. Bunu telefonumda yazıyorum, duş düşünceleri de olabilir. Ama beni dinle:

GME söz konusu olduğunda, kısa faiz hakkında çok sayıda fısıltı var. Kayıpları telafi etmek ve satın alma (satmama) durdurulmadan önce gerçekleşmesi amaçlanan fiili kısa sıkışmayı önlemek için hedgefunds ile halktan gizlendi. Bakmadım bile ama o bölümün burada kapsamlı bir şekilde işlendiğinden eminim. Benim bahsettiğim bu değil.

Farkında olabileceğiniz veya olmayabileceğiniz şey, WSB’lerin son zamanlarda bir mod değişikliği yaşadığıdır. WSB’nin “babası” zjz devrildi ve yeni bir mod ekibi kuruldu. Bunun bir film anlaşmasından kaynaklandığı düşünülüyordu ve reddit ekibi, zjz’in görevden alınmasının darbe sırasındaki eylemlerinden kaynaklandığını ve çok belirsiz olduğunu açıkça belirtti.

Sanırım burada daha fazlası var. İkinci paragrafa geri dönersek, tüm bu olaylar mantıklıdır, çünkü ana akım ‘hisse senedi uzmanlarının’ gösterdiğinden daha yüksek bir kısa pozisyona işaret eden birkaç bağımsız kaynak vardır. WSB’lerdeki yeni mod ekibi, konuştuğumuz gibi, GME’nin bildirilenden daha yüksek bir kısaya sahip olduğu hakkındaki bilgi akışını engelliyor ve sarsıntıdan sonra olumlu olan gönderileri siliyor. Reddit yakın gelecekte halka arzını gerçekleştirecek. Ya Reddit bir bütün olarak Wallstreet’le yatıyorsa? Mod ekibi, normalde olması gerektiği gibi, her şeyin ölmesini sağlamak için kuruldu. Reddit’in normal veya daha iyi bir halka arz var. Ve birkaç jetonlu perakende tüccar dışında olması gereken kimse tutuklanmadı.

Düşünceler?

… BeatBoxxEternal tarafından gönderildi
[comments]

“Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu” üzerine 24 yorum

1. Niğde dan kimler var. Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 186

2. Kocaeli dan kimler var. Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 67

3. Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 10-02-2021 04:42:05

4. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 04:42:06

5. Samsun dan kimler var. Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu . selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 145

6. İstanbul dan kimler var. Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Emine – 275

7. Bu konu : ” Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki çok güzel, tebrikler , emin – 351

8. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-02-2021 05:17:31

9. Bu konu : ” Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 67

10. Erzurum merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-02-2021 08:17:53

11. Isparta dan kimler var. Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu . Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 141

12. Afyon dan kimler var. Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu . Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 353

13. Karabük dan kimler var. Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 382

14. Niğde merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-02-2021 09:22:14

15. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler 10-02-2021 11:36:41

16. Bu konu : ” Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu ” çok güzel. Merhaba sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 402

17. Zonguldak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 15-02-2021 07:25:50

18. Bu konu : ” Wallstreetbets ve daha büyük Pazar Komplosu ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 475

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link