Wanda Vision’ı izliyordum ve şov eğlenceli olmasına rağmen mevcut dünya kilitlenmesi nedeniyle beni son derece rahatsız etti.

Wanda’nın kontrolünün yanlış gerçekliğinde karakterler, kişisel iradelerine aykırı olsa bile Wanda’nın istediği şeyi yapmak zorunda kalırlar. Karakterlere gerçeği açığa çıkaran yeni bilgiler sunulduğunda (bağış toplama sihirbazlık gösterisi bölümü) uçan vizyon gibi; Wanda’nın söylediklerine uyuyorlar çünkü bu gerçeklikten daha rahatlatıcı. Uyandırılan karakterler (Agnes) ayrılmak isterler ancak Wanda’nın ne kadar güçlü olduğu için gidecekleri hiçbir yere sahip olmadıklarını anlarlar.

Wanda Vision ile ilgili bir şey, şu anda olanlara fazlasıyla aşina geliyor. Belki de değişen gerçek. Belki de kontrolü.

Author

12 Comments

1. Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Isparta merkezden ben . Mrb bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 18-02-2021 16:19:22

3. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Hatay dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 3

5. İstanbul dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, sağolun , gaye – 378

6. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 19-02-2021 16:30:14

7. Afyon merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım 19-02-2021 17:00:47

8. Bingöl dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, saolun , memo – 181

9. Kilis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 22-02-2021 08:47:51

10. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler 03-03-2021 09:19:55

11. Adıyaman merkezden ben . Mrb paylaşım ciddiyim iyi, saolun 06-03-2021 07:11:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link