Wanda Vision’ı izliyordum ve şov eğlenceli olmasına rağmen mevcut dünya kilitlenmesi nedeniyle beni son derece rahatsız etti.

Wanda’nın kontrolünün yanlış gerçekliğinde karakterler, kişisel iradelerine aykırı olsa bile Wanda’nın istediği şeyi yapmak zorunda kalırlar. Karakterlere gerçeği açığa çıkaran yeni bilgiler sunulduğunda (bağış toplama sihirbazlık gösterisi bölümü) uçan vizyon gibi; Wanda’nın söylediklerine uyuyorlar çünkü bu gerçeklikten daha rahatlatıcı. Uyandırılan karakterler (Agnes) ayrılmak isterler ancak Wanda’nın ne kadar güçlü olduğu için gidecekleri hiçbir yere sahip olmadıklarını anlarlar.

Wanda Vision ile ilgili bir şey, şu anda olanlara fazlasıyla aşina geliyor. Belki de değişen gerçek. Belki de kontrolü.

Author

39 Comments

1. Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Isparta merkezden ben . Mrb bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 18-02-2021 16:19:22

3. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Hatay dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 3

5. İstanbul dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, sağolun , gaye – 378

6. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 19-02-2021 16:30:14

7. Afyon merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım 19-02-2021 17:00:47

8. Bingöl dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, saolun , memo – 181

9. Kilis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 22-02-2021 08:47:51

10. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler 03-03-2021 09:19:55

11. Adıyaman merkezden ben . Mrb paylaşım ciddiyim iyi, saolun 06-03-2021 07:11:48

12. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun

13. Balıkesir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-03-2021 11:24:32

14. Bu konu : ” Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var ” çok güzel. Merhabalar siten cidden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 184

15. Düzce merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 16-03-2021 04:32:04

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 476

17. Bu konu : ” Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 223

18. Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

19. Sivas merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun 18-04-2021 15:37:32

20. merhaba arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 173

22. Bu konu : ” Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 187

23. Bitlis merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:41:40

24. Merhabalar sayfan vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

25. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Antalya dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 1

27. Niğde merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 23:50:26

28. Giresun dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , Hasan – 110

29. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım

30. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

31. Merhabalar siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Nevşehir merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 09-07-2021 12:46:32

33. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-07-2021 20:02:40

34. Tokat dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Merhaba sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 67

35. Bitlis dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Selamlar sayfan inan ki hayran edici, saolun , Aylin – 410

36. Ardahan dan kimler var. Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 198

37. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, tebrikler 23-07-2021 19:14:20

38. Malatya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 24-07-2021 08:48:14

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Wanda Vision’da kilitlenmeyle ilgili şifreli bir mesaj var ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 126

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link