“War of the Worlds” ün radyoda nasıl çalındığını ve bir ton insanın derin uçlara gittiğini, radyonun yasal bir uzaylı istilası yayınladığını düşündüğünü ve ardından intihar ettiğini veya panik atak geçirdiğini hiç duydunuz mu?

Aynı şey şimdi de oluyor, tamamen aptal tonlarca insanın internetin ve medyanın ne kadar kolay bir şekilde sahte istatistikler, histeri ve yanlış bilgilerden oluşan kanıtlanmamış bir yankı odası yaratabildiğinden koptuğu 21. yüzyıl versiyonu.

Şu anda bunun üzerinden yaşıyoruz. Etrafta salak kutular olmasaydı kimse hiçbir şeyin farklı olduğunu bilemezdi. Bir gün insanlar bu boku inceleyecekler.

gönderen … GorillazGluez
[comments]

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” “War of the Worlds” histeri ve “COVID-19” histeri, bu ifadenin mükemmel bir örneğidir: tarih asla tekrar etmez, ama kafiye yapar. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 64

2. merhaba arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. Bu konu : ” “War of the Worlds” histeri ve “COVID-19” histeri, bu ifadenin mükemmel bir örneğidir: tarih asla tekrar etmez, ama kafiye yapar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 319

4. Bu konu : ” “War of the Worlds” histeri ve “COVID-19” histeri, bu ifadenin mükemmel bir örneğidir: tarih asla tekrar etmez, ama kafiye yapar. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 465

5. Karaman merkezden ben doruk. Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-04-2021 18:56:44

6. Bu konu : ” “War of the Worlds” histeri ve “COVID-19” histeri, bu ifadenin mükemmel bir örneğidir: tarih asla tekrar etmez, ama kafiye yapar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, teşekkürler , emin – 355

7. Kırşehir dan kimler var. “War of the Worlds” histeri ve “COVID-19” histeri, bu ifadenin mükemmel bir örneğidir: tarih asla tekrar etmez, ama kafiye yapar. . Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 128

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link