Bu, her şeyi bir araya getirmeye çalışarak, her şeyi bir araya getirmeye çalışan, biraz uzun bir süre olabilir, ama hadi deneyelim. Esas olarak bir referanslar, bağlantılar ve bazı açıklamalar. Sadece bu şirketin çizgi filmlerini seviyorsanız, bundan hoşlanacaksınız.

İle başlayalım Uzay sıkışması

Bir sahnede Uzay sıkışması görürüz Jordan tam anlamıyla bir tavşan deliğinden aşağı iniyor bu büyülü dünyaya.

Tavşan Deliği ayrıca bahsetti Matrix, ile “Beyaz tavşanı takip et” referans. Bonus: Neo’nun Kapı numarası temelde olduğu gibi “101” olup, kitabın adı “Simulakra ve Simülasyon” olup, açılış bölümü “Nihilizm Üzerine” dir. Matris, kendi başına bir analiz için malzemedir ve yapıldı çeşitli insanlar tarafından. Mirası devam ediyor Animatrix.

Morpheus ayrıca “Alice Harikalar Diyarında”. Tesadüfen bir 1966 Hanna-Barbera (şimdi WB’ye ait) TV filmi – birçok uyarlamadan biri.

Space Jam’in konusu üzerinden geçerseniz, temelde güçleri toplayan ve şekil değiştiren bir grup uzaylı ve onlara yardım etmek için Ürdün’ü kaçıran iyi adamlarla savaşmak. Sonra kaybederler ve onu geri ver Nedeniyle bir anlaşma onlar yaptı – Hollywood ve müzik endüstrisi ünlüleri sık sık ruhlarını ünlü olmak için satmaktan bahseder.

Şimdi bakıyoruz logo Space Jam’in Satürn’ün halkaları. Başka bir teoriden bildiğimiz gibi, Satürn ile birlikte kabal için büyük bir semboldür siyah küp ve ilgili bir açıdan bakıldığında, David Icke tarafından itildi bazı değerleri olsa da, sözde aynı zamanda “gerçekliğimizi ve matrisimizi kontrol eder”. Reddit’teki biri bir TLDR açıklaması yaptı. Space Jam filminde ve The Matrix’te iki gerçeklik çarpışır.

Orada bir devam dışarı çıkmak aradı Space Jam 2. Tam olarak ne hakkında olacağını henüz bilmiyoruz, ancak kesinlikle daha fazla insanın Satürn görüntülerinin basılmasına yol açacak. Tekrar Amblem bu halkaları korumak. Bu ve ayrıca uzaya ilgi. Ve belki basketbol. Her neyse, devam filminde bir yarışma Microsoft ve LeBron James ile. Microsoft, Bill Gates ve etrafındaki hikaye tarafından kurulduğunu biliyoruz. Ayrıca, mevcut Microsoft logosu 4 kutu, yani. küpler. Satürn’ü biliyoruz ve Küp daha önce bahsedilen bağlantı. Artı reklam ve yarışma Xbox içindir. Xbox, peki, tekrar. Satürn> Küp> Kutu> Xbox > X. Ayrıca, sırf eğlence olsun diye Büyük Bağlantı Satürn ve Jüpiter’in birkaç gün önce.

Sırada biz var Scooby Doo. Öncelikle, yoldan çekilmek için bir sürü film var. Biri tabii ki uzaylılar ve Roswell – aranan Scooby-Doo ve Uzaylı İstilacılar 2000’den itibaren.

O zaman şovun var Scooby Doo! Mystery Incorporated, biraz irfan oluşturduklarını söyleyebilirsiniz. Genel arsa Scooby-Doo Gizem A.Ş. serisi temelde şudur: “Ekstra boyutlu güçler hazırlık aşamasında toplanırken ve Nibiru’nun zamanı yaklaşırken, hem çetenin arkadaşlığının hem de tüm gerçekliğin kaderi dengede duruyor.” Evet, O Gezegen Nibiruyıllardır tartışılıyor. Çok açık karikatürde nedense. Öyle diyebilirsin Zecharia Sitchin’in teorisi diğer DB’nin sahip olduğu mülklerde şu şekilde yaşıyor: Gezegen X. Planet X adı kullanılır ile ilgili olarak Nibiru veya değil. Bundan bahseden WB’ye ait üç gösteri daha var. Bir varlık Thundarr The Barbarian. Thundarr Dünyayı yok eden haydut bir gezegenden bahsediyor giriş. Yukarıdaki Scooby sürümlerinin aksine, Thundarr 1980’den kalmadır. İkincisi Looney Tunes. Looney Tunes karakterleri Space Jam’de göründüğünden beri biraz komik. Çıktı bir özellik Son zamanlarda Undone’da Planet X ve Mars hakkında. LT Twitter hesabı da tweet attı SportsCenter’a yanıt olarak bu ay Planet X hakkında “Gezegen X buradaki tek mantıklı cevap”. SC, NBA’in nereye genişlediğini görmek istediklerini sordu. Garip cevap. Belki rastgele, belki SJ2’nin arsa. Uzayda kalmak, burada LT karakteri var Marslı Marvin. Evet, Roma tanrısından esinlenmiştir. Mars. Mars, Space Jam’de de görülebilir. afiş arka planda sol. Planet X’in üçüncü ve son mülkiyeti Marvin, Looney Tunes ve Space Jam ile ilgilidir çünkü Yüzyılda Duck Dodgers. Bu kısa, hem Marvin hem de Daffy Duck’ı içeriyor. arsa diyor ki “Duck Dodgers (Daffy), azalan element Eludium Phosdex,” tıraş kremi atomu “için bilinen tek kaynak olan keşfedilmemiş” Gezegen X “i bulmakla görevlendiriliyor.. Kısadan bir klip buraya. Tuhaf olan, kısa olanın 1953’ten kalma olması.

Şimdi, bu bölümü tam daire şeklinde kapatmak için onlara geri dönelim uzaylılar.

Hala bir çeşit parodi uzaylılarımız var. İlk önce onlar içindeydiler Animaniacs, bu popülerlik göz önüne alındığında şaşırtıcı değil. En az iki kez – bir kaçırma ve Yabancı. Yabancı ortaya çıktı ayrıca Robot Tavuk Adult Swim’den. Öyle yaptı ET. Bir tür komedi uzaylıları da diğer WB mülklerindeydi. Ve içinde Ne Çizgi Film Gösterisi! seri bir pilot dır-dir için seri Korkak Köpek Cesaret. 25 numara ve başlıklı Uzaydan Tavuk. Kendinden açıklamalı. Pilot # 27 Gramps hakkında büyükbaba çocuklara söylüyor uzaylıları işgal etmekle ilgili. Pilot # 40 hakkında “pire benzeri uzaylı” etkileşim bir köpekle. Ördek Dogers sonunda var Kendi göstermek. Çeşitli pop kültürü Paskalya yumurtaları. 60’larda bile Çakmaktaşlar uzaylılar vardı. Hatırlamak Gazoo? Hala komik, ancak daha fazla aksiyon notunda sonumuz Ben 10. imtiyaz 2005’te başlatıldı ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç şovu kapsar: Uzaylı güçleri, Son yabancı, Omniverse ve 2016’da yeniden başlatma. 6 milyar dolar hasılat yaptı yani oldukça büyük. Önerme oldukça basit: “Ben, Omnitrix adında gizemli bir saat tarzı cihaza sahip bir uzaylı kapsülü buluyor. Cihaz daha sonra kendisini bileğine kalıcı olarak bağlayarak ona her biri kendine özgü yetenek ve güçlere sahip çeşitli uzaylı yaşam formlarına dönüşme yeteneği veriyor.” Burada birkaç şeyimiz var. Bir izlemek. Sembolü zaman. Eğer uzatırsanız, tekrar bağlayabilirsiniz. Satürn tekrar. O zaman onun ismine sahipsin “Omnitrix”, kulağa hoş geliyor Matris, sağ? Ve uzaylılar o dönüşebilir – yani uzaylılar ve şekil değiştirme. Yine bir çeşit gibi Uzay sıkışması. Bazı ülkelerde ikinci seri çıkış yaptı sembolik olarak 10/10/10 tarihinde. Numara on çeşitli anlamları vardır – 10 Emir, tetrakt üçgeni, uzay-zaman boyutlarının sayısı.

Bir eğlence ağ dublörü oldu CN İstilası 2007 ve 2005’te video oyunu Alan 51.

Uzaylıların ve uzayın daha olgun bir yorumu Uzay Hayaleti. Sonuçta kendini daha ciddiye alan eski bir çizgi film. Saucer Crab Saldırısı ile bir bölüm UFO. Bir diğeri hakkında devler, basitçe adlandırılmış Devler VadisiAntik Uzaylılara bağlanabileceğiniz ve Nefilim düşmüş melekler teorisi. Üçüncüsü, şovun adlı bir bölümü bile var Kertenkele Köleleri – temelde hakkında Sürüngenler. Uzay Hayaleti daha sonra bir hiciv talk show Uzay Hayaleti: Kıyıdan Kıyıya, orjinalinden Zorak ve Moltar’ın canlı insanlarla misafir olduğu. Elbette, Sahil AM ünlü gece geç saatlerde radyo talk show Art Bell ile komploların tartışıldığı yer. Dünya Bankası karikatürlerindeki ET’lerin en ciddi çizgi film yorumu muhtemelen Jonny Görev, yani 90’ların filmi Roswell’de Örtbas. Jonny Quest’in de birden fazla şovu vardı. 1980’lerden birinde muhtemelen en derinlerinden biri var gösteren nın-nin Sürüngenler çizgi filmlerde Hasbro’nun Maceracı Conanveya Disney’in Yerçekimi düşer. WB, Ruby-Spears’ı satın aldı ‘ Centurionlar onlara da göster.

Ayrıca bir sürü çizgi film var robotlar vasıtasıyla Robotomi, Robot Jones, Demir dev, Zaman Kadrosu, Megas XLR, Dexter’ın Laboratuvarı ve Symbionic Titan. Ve tabi ki Jetgiller. Daha önce gündeme getirilen Centurion’lar biraz karanlık, ama onlar da var ve keşfetmek Ayrıca trans hümanizm. benzer şekilde öyle yap Silverhawks.

Ayrıca var hayaletler ve maneviyat Scooby-Doo aracılığıyla – gibi filmler Cadının Hayaleti, Gurme Hayalet, 13 Hayaletin Laneti, Hız Demon’un Laneti veya gösteri Scooby-Doo’nun 13 Hayaleti ve şunun gibi gösterir Billy ve Mandy’nin Korkunç Maceraları orakçı ile. Cartoon Network, bir Blair Cadı parodi Scooby için aradı Scooby-Doo Projesi.

Bu beni götürür Tom ve Jerry filmin neresi taptılar “Hollywood’un başkanı”, piramit şeyler, kim çağrıldı şeytan Mısırlı efendiye döndü. Bu beni getiriyor Teen Titans Go!, nerede bir bölüm Illuminati hakkındadır ve diğeri The Matrix hakkında. Droopy ile bir CN kısa bir sahne var Teşekkür A Latte’de bir banka olarak piramit ile.

Bunu bağlayarak bu gönderiyi neredeyse bitirebilirim Yetişkin Yüzmek, her gece kötü şöhretli CN bloğu. Tonlarca Mason ve Illuminati, baykuşlar da dahil olmak üzere tamponlarında başını sallıyor – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Ayrıca kısa aranan Gözü Takip Et ve Şeytani bir köpek hakkında bir gösteri başlıklı Bay Turşu.

WB’nin yaptığı gerçeğiyle sona erecek bir film aranan Komplo teorisi 1997’de Mel Gibson’la, evet mesele hükümetin bilgiyi kapatmaya çalışmasıyla ilgili ve bir yıl sonra 1998’de daha da çılgın bir şey aranan Karanlık şehir.

Kaçırdığım her şeyi eklemekten çekinmeyin!

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok iyi, tebrikler , Aylin – 414

2. Bu konu : ” Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım , ahmet – 33

3. Kilis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler 06-01-2021 22:52:26

4. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, saolun 11-01-2021 18:42:27

5. Selam paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun

6. Tekirdağ dan kimler var. Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar . Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 327

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 156

8. Van merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, saolun 28-01-2021 09:15:48

9. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım 01-02-2021 04:26:10

10. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, şukuladım

11. Bu konu : ” Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 115

12. Bu konu : ” Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 344

13. Şanlıurfa dan kimler var. Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar . Merhaba herkese sayfa cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 358

14. Denizli merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-02-2021 00:10:15

15. Trabzon dan kimler var. Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar . Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , – 489

16. Kocaeli merkezden ben ali. Mrb siten inan ki çok güzel, sağolun 03-03-2021 01:45:44

17. Bu konu : ” Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 115

18. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun

19. Giresun dan kimler var. Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar . selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 374

20. Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler

21. Bu konu : ” Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar ” çok güzel. Merhaba siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 447

22. Edirne merkezden ben hatice. Selamlar sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 11:32:44

23. Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 16:29:50

24. Bu konu : ” Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 474

25. Bingöl dan kimler var. Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar . Slm siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 491

26. İzmir dan kimler var. Warner Bros .: Uzay, Nibiru, Gezegen X, Satürn, Matrix, Illuminati, Şeytanlar, Uzaylılar, Robotlar . Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 230

27. Niğde merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler 17-04-2021 09:26:13

28. Çankırı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-04-2021 03:39:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link