Warp sürücüleri ve gizli medeniyetler

Giderek artan bir şekilde, bu teknolojiyi yaratma umuduyla, warp sürücü teorilerine ciddi bir şekilde bakan ciddi insanlar var.

Sizi bu şeylere bakmak zorunda bırakmaktan kurtarmak için, hızlı bir döküm vereceğim. Bir çözgü balonu oluşturma yeteneği, son derece hızlı gidebileceğiniz ve UFO çekimlerinde gördüğümüz gibi G-kuvvetlerine maruz kalmadan keskin dönüşler yapabileceğiniz anlamına gelir. Açıkçası bundan çok daha fazlası, uzay zamanı boyunca kısa yollardan gidip evreni gezebilmek gibi.

Bu konuya baktığımda aklıma bir şey geldi ve bana çarptı, eğer uzay / zaman ve yerçekimi balonun içinde etkilenmemişse, o zaman devasa warp balonları kullanabilir ve onların içinde şehirler inşa edebilirsiniz ve bu şehirler de dahil olmak üzere kelimenin tam anlamıyla herhangi bir yerde olabilirdi. denizin derinliklerinde ve sağlam dağların içinde. Bu şehirler tespit edilemeyecek ve normal fizik yasaları sakinleri etkilemeyecek.

Bu, Shasta Dağı gibi efsaneleri açıklayabilir. Denizin altında uzaylı üsleri olduğu şüphesini de destekleyebilir.

This Post Has 9 Comments

1. elif yılmaz

Bu konu : ” Warp sürücüleri ve gizli medeniyetler ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 92

2. ziya

Düzce dan kimler var. Warp sürücüleri ve gizli medeniyetler . Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 92

3. ali

Gümüşhane merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, saolun 08-03-2021 01:58:02

4. Aylin

Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Hasan

Bu konu : ” Warp sürücüleri ve gizli medeniyetler ” çok güzel. Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 41

6. Anonim

Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Aylin

merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. emin

Bu konu : ” Warp sürücüleri ve gizli medeniyetler ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım , emin – 72

9. mehmet

Artvin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-03-2021 03:30:00

Bir cevap yazın