NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio, Corona Virüsü Paniği Operasyonu sırasında hiperbolik seçilmiş yetkililerden biri oldu. Kilitlenmenin ilk günlerinde basın konferansları vantilatörler, yataklar, hastane gemileri, ekstra ambulanslar, Ulusal Muhafızlar ve diğer her türlü kaynak için memnuniyetle doluydu.

Resim yayınla

Tüm tabana altı ayaklı bir hendek kazmak istiyorum. Benzinle doldurun.

Bütün şehri kilitledi. Sosyal uzaklaşma NYPD goon takımları tarafından sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Yeni bulunan diktatör güçlerini kullanmaya direnemedi ve hatta tek bir etnik grubun peşinden gitti, eğer itme gelmeye başlarsa, muhtemelen birkaç ordu tugayını birkaç ay boyunca Williamsburg, Brooklyn sokaklarını devralmaktan alıkoyabilirdi ve kesinlikle Six and Eleven O’clock News’de zirveye çıkıyor.

“Yahudi cemaatine ve tüm topluluklara mesajım bu kadar basit: Uyarı zamanı geçti”

Bill de Blasio kendini Brooklyn doğumlu ve yetiştirilmiş bir İtalyan Amerikalı olarak sunar. O değil.

Annesi (Maria de Blasio) İtalyan’dı, ancak Smith’e gitti ve İkinci Dünya Savaşı sırasında CIA’nın medya propaganda operasyonlarının (Savaş Enformasyon Ofisi) selefi olan ABD hükümetinin bir kolu için çalıştı.

Babası Texaco ile birlikte icracıydı. Şirket, 1953 İran Darbesi Naziler ile ticaret yapmak ve Castro’yu devraldıktan sonra Küba rafinerilerini geri almak için Washington’a lobi yapmakla tanındı.

Donald Amcası, gelecekteki CIA Direktörü Richard Helms tarafından kurulan İran Şahı ile yakın dostlardı.

Bill de Blasio (Warren Wilhelm) Başkan için koşmuyor. Panik yapıyor ve soytarı gibi davranıyor Andrew Cuomo yetkin görünüyor.

Andrew Cuomo değilse, NY bölgesindeki her şey kilitlenen ve kendisi olduğunu düşünen diğer Vali Süpermen, NJ Phil Murphy.

Bill De Blasio, Deep State Ailesi’nden gelen Deep State hack’idir.

Author

110 Comments

1. Konya merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-05-2020 12:08:32

2. Erzurum merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-05-2020 12:08:45

3. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

4. Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Selam herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

7. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

8. Hakkari merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:49:27

9. Van merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, tebrikler 14-05-2020 08:49:30

10. Düzce merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:49:33

11. Ordu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım 14-05-2020 08:49:36

12. Merhabalar paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım

13. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 31-05-2020 14:14:39

14. Selam bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

15. Muş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, saolun 10-06-2020 23:46:11

16. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun 12-06-2020 19:51:22

17. Manisa merkezden ben gaye. Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 13-06-2020 01:15:04

18. Bilecik merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler 16-06-2020 22:22:06

19. Eskişehir merkezden ben mehmet. Slm web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 17-06-2020 14:31:02

20. Düzce merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa cidden iyi, şukuladım 19-06-2020 00:49:13

21. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım 28-06-2020 23:55:59

22. Muş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, sağolun 02-07-2020 18:23:04

23. Selam web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

24. Edirne merkezden ben gaye. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 07-07-2020 17:43:58

25. Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

26. Mrb web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

27. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun

28. Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, tebrikler

29. Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 07-08-2020 00:31:10

30. Aydın merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-08-2020 02:35:09

31. Slm web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

32. Tokat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, saolun 12-08-2020 00:03:54

33. Kars merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 00:08:14

34. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 00:17:27

36. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım 19-08-2020 23:07:04

37. Kütahya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, tebrikler 22-08-2020 02:38:24

38. Hakkari merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, saolun 26-08-2020 19:48:25

39. Denizli merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım 28-08-2020 05:53:44

40. Van merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun 05-09-2020 12:49:25

41. Kars merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz cidden çok iyi, şukuladım 10-09-2020 04:10:28

42. Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

43. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler

44. Tekirdağ merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 15-09-2020 22:31:40

45. Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım

46. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun 09-10-2020 20:07:09

47. Yozgat merkezden ben mehmet. Mrb siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 09-10-2020 21:22:11

48. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 206

49. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

50. Karaman dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . selamun aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 367

51. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , – 258

52. Ardahan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 31-10-2020 01:25:47

53. Uşak dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 36

54. Muğla merkezden ben Emine. Selam sayfa süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 09-11-2020 21:05:33

55. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle güzel, face de paylaştım , ziya – 372

56. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler

57. Bilecik merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-11-2020 09:00:15

58. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, sağolun , ali – 482

59. İstanbul dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . Merhabalar web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 454

60. selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

61. Çorum merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:24:19

62. Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

63. Yozgat dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . Mrb sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 467

64. Muğla merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 18-12-2020 15:45:17

65. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

66. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 23-12-2020 00:10:37

67. Merhaba paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

68. Çorum dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, şukuladım , gaye – 420

69. Gümüşhane merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-12-2020 18:08:52

70. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 251

71. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

72. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun

73. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

74. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım , emin – 10

75. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, saolun , hatice – 391

76. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 471

77. Muş merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 25-01-2021 09:41:39

78. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 45

80. Bingöl merkezden ben Hasan. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 21:16:43

81. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, saolun , gaye – 378

82. Malatya dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 239

83. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun , gaye – 23

84. Tekirdağ dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , – 169

85. Bingöl merkezden ben ali. Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-03-2021 08:42:33

86. Mrb paylaşımın cidden hayran bıraktı, tebrikler

87. selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

88. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . selamun aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 467

89. Isparta dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . Selam web siten süper ötesi güzel, sağolun , – 448

90. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 303

91. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

92. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 364

93. Antalya dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 400

94. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

95. Nevşehir dan kimler var. Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun , emin – 375

96. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

97. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Slm sayfa inanılmaz güzel, sağolun 12-06-2021 18:24:39

98. Bu konu : ” Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun , mehmet – 448

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link