Kategoriler
Genel

Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor.

NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio, Corona Virüsü Paniği Operasyonu sırasında hiperbolik seçilmiş yetkililerden biri oldu. Kilitlenmenin ilk günlerinde basın konferansları vantilatörler, yataklar, hastane gemileri, ekstra ambulanslar, Ulusal Muhafızlar ve diğer her türlü kaynak için memnuniyetle doluydu.

Resim yayınla

Tüm tabana altı ayaklı bir hendek kazmak istiyorum. Benzinle doldurun.

Bütün şehri kilitledi. Sosyal uzaklaşma NYPD goon takımları tarafından sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Yeni bulunan diktatör güçlerini kullanmaya direnemedi ve hatta tek bir etnik grubun peşinden gitti, eğer itme gelmeye başlarsa, muhtemelen birkaç ordu tugayını birkaç ay boyunca Williamsburg, Brooklyn sokaklarını devralmaktan alıkoyabilirdi ve kesinlikle Six and Eleven O’clock News’de zirveye çıkıyor.

“Yahudi cemaatine ve tüm topluluklara mesajım bu kadar basit: Uyarı zamanı geçti”

Bill de Blasio kendini Brooklyn doğumlu ve yetiştirilmiş bir İtalyan Amerikalı olarak sunar. O değil.

Annesi (Maria de Blasio) İtalyan’dı, ancak Smith’e gitti ve İkinci Dünya Savaşı sırasında CIA’nın medya propaganda operasyonlarının (Savaş Enformasyon Ofisi) selefi olan ABD hükümetinin bir kolu için çalıştı.

Babası Texaco ile birlikte icracıydı. Şirket, 1953 İran Darbesi Naziler ile ticaret yapmak ve Castro’yu devraldıktan sonra Küba rafinerilerini geri almak için Washington’a lobi yapmakla tanındı.

Donald Amcası, gelecekteki CIA Direktörü Richard Helms tarafından kurulan İran Şahı ile yakın dostlardı.

Bill de Blasio (Warren Wilhelm) Başkan için koşmuyor. Panik yapıyor ve soytarı gibi davranıyor Andrew Cuomo yetkin görünüyor.

Andrew Cuomo değilse, NY bölgesindeki her şey kilitlenen ve kendisi olduğunu düşünen diğer Vali Süpermen, NJ Phil Murphy.

Bill De Blasio, Deep State Ailesi’nden gelen Deep State hack’idir.

“Warren Wilhelm Jr. (diğer adıyla NYC Belediye Başkanı Bill de Blasio) – Anne Komünistlere sızdı. Texaco Dad rafineriyi Castro’dan geri almaya itti. Don Amca İran Şahı için tuttu. Wilhelm Ailesi Darbeler, Yanlış Bayraklar ve “Plandemikler” hakkında bazı şeyler biliyor.” için 27 yanıt

Konya merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-05-2020 12:08:32

Erzurum merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-05-2020 12:08:45

Hakkari merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:49:27

Van merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, tebrikler 14-05-2020 08:49:30

Düzce merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:49:33

Ordu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım 14-05-2020 08:49:36

Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 31-05-2020 14:14:39

Şanlıurfa merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun 12-06-2020 19:51:22

Eskişehir merkezden ben mehmet. Slm web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 17-06-2020 14:31:02

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım 28-06-2020 23:55:59

doruk için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir