Bu yüzden yaklaşık iki ay önce maske takmayı bıraktım .. öğrendiğim şey büyük mağazaların sizi rahatsız etmediği. Çok sayıda çalışanları var ve hiçbiri sizinle yüzleşmek kendi Görevleri gibi hissetmiyor. Walmart, Fred meyers, Safeway, ev deposu vb. Yerlerde alışveriş yapıyorum. Kesinlikle hiç sorun yaşamadan .. Sorunla karşılaştığım tek zaman minimartlar … Ve sadece yaklaşık yarısı .. bu noktada alışveriş yapmıyorum Maskeyi takıp sadece bırakıyorum .. Alışveriş yapmak için harika olan minimartların tipik olarak sih veya Kore’ye ait olduğunu fark ettim. çalışan, sizi taciz edecekler.

Bu noktada, gittiğim yerel rahatlık mağazalarım ve düzenli mağazalarım var .. İki aydır maskesiz kaldım. Herkesi durmaya teşvik ediyorum.

Dahası, burada kibar ol vb. Diyen bazı yazılar gördüm … Kibarlık, bu karmaşaya nasıl girdiğimizdir. Bir dükkana girerseniz ve maske takmadığınız için sizi yakalarlarsa, “hayır üzgünüm, olmayacak” deyin ve “peki burada alışveriş yapamazsınız” derse, “git kendini siktir et” deyin ve gidin. Kibar olmayı bırakmalıyız. Nezaket, soykırım sırasında 6 milyon Yahudi’nin öldürülmesidir .. bu savaş .. korkak olmayı bırakın. Çıkarken bazı mağaza vitrinlerini tekmeleyin.

Author

15 Comments

1. Manisa merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, sağolun 25-04-2021 11:16:33

2. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Slm siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 154

3. Aksaray merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 25-04-2021 11:34:40

4. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 209

5. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, teşekkürler , mehmet – 179

6. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 01-05-2021 09:26:50

7. Ankara dan kimler var. Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. . Merhabalar web siten yeminle çok iyi, teşekkürler , Hasan – 126

8. Burdur merkezden ben . selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 21:18:50

9. Iğdır merkezden ben Emine. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 04:02:34

10. Kars merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 08-05-2021 02:07:46

11. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 190

12. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 247

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link