Bu yüzden yaklaşık iki ay önce maske takmayı bıraktım .. öğrendiğim şey büyük mağazaların sizi rahatsız etmediği. Çok sayıda çalışanları var ve hiçbiri sizinle yüzleşmek kendi Görevleri gibi hissetmiyor. Walmart, Fred meyers, Safeway, ev deposu vb. Yerlerde alışveriş yapıyorum. Kesinlikle hiç sorun yaşamadan .. Sorunla karşılaştığım tek zaman minimartlar … Ve sadece yaklaşık yarısı .. bu noktada alışveriş yapmıyorum Maskeyi takıp sadece bırakıyorum .. Alışveriş yapmak için harika olan minimartların tipik olarak sih veya Kore’ye ait olduğunu fark ettim. çalışan, sizi taciz edecekler.

Bu noktada, gittiğim yerel rahatlık mağazalarım ve düzenli mağazalarım var .. İki aydır maskesiz kaldım. Herkesi durmaya teşvik ediyorum.

Dahası, burada kibar ol vb. Diyen bazı yazılar gördüm … Kibarlık, bu karmaşaya nasıl girdiğimizdir. Bir dükkana girerseniz ve maske takmadığınız için sizi yakalarlarsa, “hayır üzgünüm, olmayacak” deyin ve “peki burada alışveriş yapamazsınız” derse, “git kendini siktir et” deyin ve gidin. Kibar olmayı bırakmalıyız. Nezaket, soykırım sırasında 6 milyon Yahudi’nin öldürülmesidir .. bu savaş .. korkak olmayı bırakın. Çıkarken bazı mağaza vitrinlerini tekmeleyin.

Author

32 Comments

1. Manisa merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, sağolun 25-04-2021 11:16:33

2. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Slm siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 154

3. Aksaray merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 25-04-2021 11:34:40

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler

5. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 209

7. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, teşekkürler , mehmet – 179

8. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 01-05-2021 09:26:50

9. Ankara dan kimler var. Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. . Merhabalar web siten yeminle çok iyi, teşekkürler , Hasan – 126

10. Burdur merkezden ben . selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 21:18:50

11. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım

12. Iğdır merkezden ben Emine. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 04:02:34

13. Kars merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 08-05-2021 02:07:46

14. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 190

15. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 247

16. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Selam siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 258

17. Mardin dan kimler var. Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 213

18. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 144

19. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. . Slm web siten cidden mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 375

20. Erzincan dan kimler var. Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 360

21. Bingöl dan kimler var. Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 386

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 479

23. Çorum dan kimler var. Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. . Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 114

24. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 340

25. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, şukuladım , ahmet – 273

26. Manisa merkezden ben hatice. Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-07-2021 10:45:50

27. Niğde dan kimler var. Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 358

28. Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz cidden çok güzel, twitter da paylaştım 20-07-2021 17:54:29

29. Bartın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-07-2021 10:57:05

30. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 191

31. Bu konu : ” Washington eyaletinde maske takmadan iki ay .. işte öğrendiklerim. ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 130

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link